URLانعقاد تفاهم نامه بین دانشگاه امیركبیر و انجمن دانش بنیانهای سلامت

انعقاد تفاهم نامه بین دانشگاه امیركبیر و انجمن دانش بنیانهای سلامت

به گزارش کوتاه کننده لینک دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران با هدف فعالیتهای آموزشی، فناورانه و کارآفرینانه تفاهمنامه همکاری منعقد نمودند.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تفاهمنامه همکاری میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران بین دکتر حسین حسینی تودشکی معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دکتر حسین وطن پور رئیس هیات مدیره انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران منعقد شد.
هدف از انعقاد این تفاهمنامه همکاری آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی در حوزه سلامت است.
براساس این تفاهمنامه مرکز نوآوری دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران اختصاص می یابد تا فعالیتهای مشترک دانشگاه و این انجمن صورت گیرد.
براساس این تفاهمنامه انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می شود تا از راه متخصصان و مشاوران خود، نسبت به ارائه مشاوره های مجانی لازم به فناوران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مرتبط در حوزه سلامت اقدام نماید.
انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می شود تا طرح های ارائه شده فناوران دانشگاه صنعتی امیرکبیر را که آمادگی لازم برای ورود به عرصه تجاری دارند، به صورت مجانی بررسی و در رویدادهای کمیته تجاری سازی انجمن در معرض بررسی سرمایه گذاران بزرگ حوزه سلامت قراردهد.
انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می شود رایزنی لازم با چهار صندوق از صندوق های فناوری سلامت و حداقل دو بانک از بانکهای همکار برای دریافت تسهیلات لازم به طرح ها و شرکتهای مستقر در دانشگاه را انجام دهد.
همچنین انجمن متعهد می شود تا در مورد همکاری فناوران دانشگاه در شرکتهای صنعتی حوزه سلامت، رایزنی لازم ایجاد شود.


منبع:

1400/03/08
22:49:24
5.0 / 5
578
تگهای خبر: شركت , صنعت , فناوری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک