URLدبیر ستاد علوم شناختی:

باید با داده كاوی فناوری پساهوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم

باید با داده كاوی فناوری پساهوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی معاونت علمی با اشاره به اینکه فناوری پسا AI در حال ظهور است اظهار داشت: باید بدون تأخیر و با داده کاوی بتوانیم فناوری پسا هوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، دکتر مجید نیلی احمدآبادی امروز در مراسم شناخت و تحلیل گفتمان و رفتار جامعه ایرانی در بحران کرونا که در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صورت آنلاین برگزار شد، با اشاره به اینکه داده کاوی هوشمند به توان علوم شناختی برای تحریک جامعه علمی و شرکتهای دانش بنیان است، اظهار داشت: این فراخوان را برگزار کردیم و تیم هایی بعنوان تیم های برگزیده انتخاب شدند.
وی با تکیه بر اینکه تحلیل داده ها احتیاج به فناوری پسا هوش مصنوعی دارد، اظهار داشت: باید بدون تأخیر و با داده کاوی بتوانیم فناوری پسا AI را به بلوغ برسانیم. ما باید به واسطه این فناوری درک مخاطب و اثربخشی را در یک موضوعی اندازه گیری نماییم.
وی با اشاره به اینکه داده کاوی هوشمند به توان علوم شناختی می تواند در حکمرانی، سیاست های ملی و اقتصادی و … تاثیر بگذارد، اظهار داشت: ما می توانیم با استفاده از این فناوری با سرعت بیشتر و چشم بازتر سیاست گذاری و برنامه ریزی در حوزه های مختلف را داشته باشیم.
به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، این مراسم با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری، دکتر کمال خرازی مشاور معاون علمی و فناوری در علوم شناختی و دکتر مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی برگزار گردید و برگزیدگان این فراخوان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

1399/10/19
12:55:33
0.0 / 5
842
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک