URLپهپاد كوچك تاشو ۴۵۰ كیلوگرم بار حمل می كند

پهپاد كوچك تاشو ۴۵۰ كیلوگرم بار حمل می كند

به گزارش کوتاه کننده لینک یک شرکت تجاری از تولید پهپادی به نام دراگون اچ اطلاع داده که توسط کاربران قابل مونتاژ است و با استفاده از آن می توان تا حداکثر ۴۵۴ کیلوگرم بار حمل کرد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از نیواطلس، یکی از نقاط ضعف پهپادها توانایی محدود آنها برای حمل بار سنگین است. اما پهپاد جدیدی که توسط شرکت ZM Interactive در سان فرانسیسکو ساخته شده با استفاده از بازوهای قدرتمند خود می تواند صدها کیلوگرم بار حمل کند.
بدنه این پهپاد از فیبرکربن ساخته شده و کاربران بر مبنای وزن بار در نظرگرفته شده برای حمل می توانند شش، هشت یا دوازده موتور آنرا فعال کنند. بازوهای این پهپاد که محل نصب پره های آن هم هست، قابل تازدن هستند تا حمل و نقل و قراردادن پهپاد مذکور در جعبه راحتتر شود.
مونتاژ و راه اندازی این پهپاد در عرض چند دقیقه امکان دارد و علاوه بر این می توان برخی تجهیزات اضافی را برای انجام اموری همچون خاموش کردن آتش، بذرپاشی، نقشه برداری سه بعدی و غیره بر روی آن نصب کرد.
یک مدل کوچک تر و ارزان تر از این پهپاد قادر به حمل ۶.۸ کیلوگرم بار برای مدت حداکثر ۳۵ دقیقه است. زمان ارائه و قیمت این پهپادها هنوز اعلام نشده است.

1399/09/27
10:56:09
5.0 / 5
665
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک