URLدر جمع خبرنگاران مطرح شد:

۵ هزار و ۳۰۰ شركت دانش بنیان در كشور فعال گشته است

۵ هزار و ۳۰۰ شركت دانش بنیان در كشور فعال گشته است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: هم اكنون در كشور ۵ هزار و ۳۰۰ شركت دانش بنیان در حال فعالیت هستند.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، سورنا ستاری عصر دوشنبه در حاشیه آئین افتتاح مرکز نوآوری ورامین که با حضور مسؤلان شهرستانی برگزار گردید در جمع خبرنگاران تصریح کرد: جوانان ورامین نشان داده اند که می توانند تحولات شگرفی را در کشور ایجاد کنند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه شهدایی همچون شهیدان ستاری و اردستانی که زاده این منطقه هستند و مایه فخر کشور محسوب می شوند اظهار داشت: این شهدا نشان دادند که وقتی روی بچه های کویر سرمایه گذاری صورت بگیرد برای کشور افتخار آفرینی می کنند.
وی با اشاره به اینکه در حوزه های اقتصاد دانش بنیان امسال در سطح کلان کشوری برنامه های زیادی را در نظر گرفته شده است بیان داشت: به جهت اینکه در شهرستان برنامه های دانش بنیان مؤثر باشند و رخ دهند باید توسط مسؤلان پیگیری شود.
ستاری عنوان داشت: اتفاقی که امروز در این منطقه افتاد اتفاق خوبی است و اینکه جهاد کشاورزی تصمیم گرفته که درب های این مکان باز شود و جوانان دارای ایده و نوآوری از این امکانات بهره مند شوند ما هم آمادگی داریم که تیم ها را حمایت کرده و برای توسعه زیرساخت و هزینه های موجود مساعدت های لازم را داشته باشیم که انشاالله باید منتظر اتفاقات خوب برای شهرستان باشیم.
وی در ادامه به برنامه های تدوین شده در حوزه تأمین امنیت غذایی کشور اشاره نمود و اظهار داشت: بخش عمده ای از این برنامه به حوزه کشاورزی و اصلاحاتی که باید در این عرصه صورت بگیرد بر می گردد و ورامین به علت داشتن پتانسیل ذاتی کشاورزی شرکت های علاقه مند در این عرصه ها امکان توسعه دارند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عنوان داشت: هم اکنون ۵ هزار و ۳۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که مشغول فعالیت هستند.

1399/05/21
14:23:04
5.0 / 5
1031
تگهای خبر: شركت , فناوری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک