URLساخت لاستیك نانویی ویژه موتورهای برقی

ساخت لاستیك نانویی ویژه موتورهای برقی

كوتاه كننده لینك: یك شركت تولید كننده لاستیك، توانست لاستیك موتورهای برقی را برای كاهش مصرف باتری این نوع موتورها با فناوری نانو تولید نماید.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، پس از تولید تایرهای حاوی نانومواد جهت استفاده در خودرو ها و دوچرخه ها، اخیرا تایر ویژه موتورهای برقی نیز ساخته شده است که مصرف باتری را کاهش داده و در مقابل پنچر شدن نیز مقاومت بالایی دارند.
یک دوچرخه الکتریکی (موتورهای برقی) برای این که گشتاور بالایی داشته باشد، باید از تایرهای ویژه ای استفاده نماید تا میزان مقاومت در مقابل چرخش در تایر کم شود.
یک شرکت خارجی که متخصص تولید تایر است، برای نخستین بار، تایر ویژه موتورهای برقی را تولید و به بازار عرضه نموده است. به ادعای این شرکت، استفاده از این تایرها می تواند عمر باتری موتور برقی را افزایش دهد.
این شرکت اعلام نموده که در ساخت این تایرها از گرافن بهره برده است تا مقاومت در مقابل چرخش را کاهش دهد؛ همین طور این شرکت مدعی است که این تایرهای گرافنی در مقابل پنچر شدن بالاترین مقاومت را از خود نشان می دهند.
این شرکت معتقد می باشد که استفاده از این تایرهای نانویی نه فقط مصرف باتری را کم می کند بلکه مقاومت در مقابل پنچر شدن را نیز می افزاید.


منبع:

1399/04/21
21:48:16
5.0 / 5
1178
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک