URLراه اندازی آزمایشگاه تشخیص كرونا در دانشگاه علوم پزشكی آزاد

راه اندازی آزمایشگاه تشخیص كرونا در دانشگاه علوم پزشكی آزاد

به گزارش كوتاه كننده لینك بخشتشخیص مولكولی كرونا ویروس در كلینیك قدس دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران افتتاح و افتتاح شد.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، بخش تشخیص مولكولی كرونا ویروس در كلینیك قدس دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران امروز با حضور سیدعلی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران، سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و تعدادی از پزشكان و متخصصان افتتاح و افتتاح شد.
مسعود پارسانیا دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران در مراسم افتتاح اظهار داشت: این آزمایشگاه زیر نظر ستاد مركزی مقابله با ویروس كرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با پشتیبانی كمیته پدافند زیستی و حمایت دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران شروع به كار كرد.
وی اضافه كرد: این آزمایشگاه می تواند تا با همكاری متخصصان این حوزه نسبت به تشخیص بیماری كرونا ویروس در افراد بستری شده در بیمارستانها اقدام نماید.
پارسانیا خاطرنشان كرد: در این راستا با ۱۴ نفر از متخصصان قرارداد همكاری منعقد شده كه طبق وظایف مشخص شده مشغول به كار هستند.
وی تصریح كرد: با عنایت به این كه پلی كلینیك درمانی و آموزشی قدس زیرمجموعه نظارتی دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی ایران است، بیماران بستری شده در بیمارستانهای حوزه این دانشگاه به این مركز ارجاع داده خواهند شد.
گفتنی است مسئولیت فنی این مركز به عهده دكتر پارسانیا، دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران است.

1399/01/02
15:00:00
5.0 / 5
1641
تگهای خبر: آزمایش , خدمات , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک