URLثبت نام در نمایشگاه اینوتكس ۲۰۲۰ شروع شد

ثبت نام در نمایشگاه اینوتكس ۲۰۲۰ شروع شد

كوتاه كننده لینك: پارك فناوری پردیس اعلام نمود ثبت نام در نمایشگاه اینوتكس 2020 در دهه اول اسفند ماه شروع شد.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از پارك فناوری پردیس، نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتكس ۲۰۲۰) با شعار اكوسیستم نوآوری و فناوری زیر یك سقف» در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام می شود.
علی رغم شروع ثبت نام در ماه جاری، نهمین نمایشگاه اینوتكس، سال آینده طی روزهای ۱۸ تا ۲۱ خردادماه سال آتی انجام می شود.
اینوتكس۲۰۲۰ با حضور «شركت های فناور»، «استارت اپ ها»، «شتابدهندها و مراكز رشد»، «منتورها و مشاوران»، «مخترعان»، «پارك‎های فناوری»، «دانشگاه ها»، «صندوق های جسورانه و سرمایه گذارن»، «ارائه كنندگان فضای كار اشتراكی»، «ارائه دهندگان خدمات تجاری سازی»، «برگزاركنندگان رویدادهای كارآفرینی»، «كارگزاران تبادل (بروكرهای) فناوری» و «رسانه های استارتاپی» انجام خواهد شد.
نمایشگاه اینوتكس با اهداف اصلی «توسعه همكاری و مشاركت بین بازیگران كلیدی زیست­بوم نوآوری و فناوری»، «جذب سرمایه برای استارتاپ­ها و شركت­ها و نیز معرفی فرصت­های نوین سرمایه­ گذاری» و «شبكه سازی بین المللی و تولید محتوای ناب آموزشی» برگزار می گردد و محلی برای گردهمایی كلیه اجزای اكوسیستم نوآوری و فناوری كشور و رویدادی برای ملاقات متخصصین و كارشناسان، كارآفرینان، سرمایه گذاران، مخترعان و سیاست گذاران است.
این نمایشگاه بر سه حوزه «هوشمندسازی»، «دیجیتال»، و «توسعه پایدار» تمركز می كند. افراد و شركت های حاضر در اینوتكس، امكان ارتباط رودررو با نقش آفرینان موثر زیست بوم نوآوری و فناوری از قبیل كارآفرینان، مسئولان دولتی و چندین هزار نفر بازدیدكننده را خواهند داشت.
بر اساس پیش بینی های انجام شده و باتوجه به آمار سال های گذشته، بیشتر از ۱۸۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند كرد. بیشتر از ۵۰۰ شركت، استارتاپ، سرمایه گذار و... در این نمایشگاه غرفه خواهند داشت و بیشتر از ۶۰۰ جلسه B۲B در حاشیه این رویداد انجام خواهد شد.
متقاضیان شركت در نهمین دوره از نمایشگاه اینوتكس می توانند از ۱۰ اسفندماه سال جاری تا ۲۵ فروردین ماه سال ۹۹ برای ثبت نام به آدرس www.inotex.com بازگشت كنند.


منبع:

1398/12/10
16:48:21
5.0 / 5
1740
تگهای خبر: تولید , خدمات , دیجیتال , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک