URLدر نمایشگاه سی ای اس ۲۰۲۰؛

خودروی پرنده هیوندایی رونمایی می شود

خودروی پرنده هیوندایی رونمایی می شود

به گزارش كوتاه كننده لینك امسال در نمایشگاه سی ای اس از برخی خودرو های پیشرفته رونمایی می شود كه بعضی از آنها توان پرواز در مسافت های مختلف را دارند.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از انگجت، همچون شركت هایی كه می خواهد در سی ای اس ۲۰۲۰ یك خودروی پرنده عرضه كند، هیوندایی كره جنوبی است.
هیوندایی در تاریخ ششم ژانویه در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۲۰ از خودروی پرنده خود رونمایی می نماید كه به اختصار پی ای وی نام گرفته است. علاوه بر این نمونه مفهومی، هیوندای در نمایشگاه مورد اشاره از یك خودروی خودران زمینی و یك مركز خاص ترابری كه به مسافران امكان می دهد بتوانند برای انتقال از مسیر مسافرت هوایی به زمینی و بالعكس آماده شوند، رونمایی می نماید.
این شركت كره ای می گوید طراحی وسایل نقلیه مذكور و قطب ترابری خویش را با الهام از معماری و طراحی شهرهای آینده انجام می دهد. البته هیوندایی از عرضه جزئیات فنی بیشتر در این حوزه خودداری كرده است.
در حال حاضر بیشتر از هفتاد شركت تجاری و فناوری به دنبال ساخت وسایل نقلیه پرنده هستند. در این میان هیوندایی با استخدام مهندسان ناسا و تأسیس زیرمجموعه ای ویژه برای حمل و نقل هوایی تلاش دارد از رقبای خود جلوتر باشد.

1398/09/30
13:26:15
5.0 / 5
1429
تگهای خبر: شركت , فناوری , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک