URLشناسایی پهپادهای جاسوس با كمك یك اپلیكیشن تلفن همراه

شناسایی پهپادهای جاسوس با كمك یك اپلیكیشن تلفن همراه

به گزارش كوتاه كننده لینك شركت چینی ˮدی جی آیˮ می خواهد تا سال ۲۰۲۰، از یك اپلیكیشن تلفن همراه رونمایی كند كه می تواند از عهده شناسایی پهپادها برآید.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، بزرگترین شركت سازنده پهپاد اعلام نموده كه می خواهد اپلیكشن جدیدی را برای شناسایی پهپادهای در حال پرواز طراحی كند.
شركت چینی "دی جی آی" (DJI) امیدوار است كه بتواند از اپلیكیشن جدید خود كه هنوز نامی برای آن انتخاب نشده، در سال ۲۰۲۰ و بعد از گرفتن مجوز دولت رونمایی كند.


محدوده پوشش دهی این اپلیكیشن، حدود ۹ كیلومتر است و می تواند یك اصل ارتباطی جدید را با ابزارهای قابل اتصال به وای فای عرضه نماید و امكان ارتباط آنها با یكدیگر را فراهم آورد.


این اپلیكیشن، یك روش شناسایی از راه دور به حساب می آید كه انسان ها می توانند به راحتی با آن كار كنند. نكته مثبت در مورد این تكنولوژی جدید، توانایی آن در بررسی عبور و مرور پهپادها بدون احتیاج به تجهیزات پرهزینه است. این اپلیكیشن برای شناسایی تعداد پهپادهایی كه در نزدیكی آن قرار دارند و یافتن مالك آن، از وای فای استفاده می نماید.


به قول مقامات دی جی آی، این اپلیكیشن می تواند ابزاری برای افرادی باشد كه نگران جاسوسی پهپادها و حریم شخصی خود هستند.1398/08/25
01:46:30
5.0 / 5
1420
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک