URLكارخانه های رباتیك آدیداس در آسیا تاسیس می شوند

كارخانه های رباتیك آدیداس در آسیا تاسیس می شوند

كوتاه كننده لینك: مقامات شركت آدیداس در مصاحبه ای اعلام نمودند كه قصد دارند كارخانه های رباتیك آدیداس را در آسیا تاسیس كنند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، شركت "آدیداس" اخیرا اعلام نموده كه می خواهد تا شش ماه دیگر، كارخانه های رباتیك خود موسوم به "اسپید فكتوریز"(Speedfactories) را در شهرهای آتلانتا و آنسباخ تعطیل كند. این شركت امیدوار است كه بتواند فناوری رباتیك خودرا در كارخانه های مجهز به نیروی انسانی در آسیا باردیگر آغاز كند.
كارخانه های رباتیك آدیداس، در سال ها 2016 و 2017 در آتلانتا و آنسباخ تاسیس شدند تا پروسه ساخت و تولید متمركزی را شكل دهند اما آدیداس می خواهد این صنعت را مانند خیلی از صنایع دیگر، در آسیای شرقی پیش ببرد برای اینكه نیروی كار در این ناحیه، فراوان است و هزینه بسیار كمتری را نیز به همراه دارد اما روند این كار برای شركت بزرگ و معروفی مانند آدیداس كه باید با سرعت مد همراه باشد، كمی كند است.
"اریك لایتكه"(Eric Liedtke)، مدیر ارشد بازاریابی آدیداس در مصاحبه ای اظهار داشت: بیشتر محصولات ما هم اكنون، بیرون از آسیا تولید می شوند و ارسال آنها با كمك كشتی و هواپیما صورت می گیرد اما اسپید فكتوریز می توانند این روند را تغییر دهند. ما می توانیم بجای داشتن یك مركز توزیع در این ناحیه، یك كارخانه در آن داشته باشیم.
در هر حال، بنظر می رسد كه مشكلات این كار، بیش از اندازه تصور است. كارخانه های رباتیك، ابزاری قدرتمند به شمار می روند اما پیكربندی و تغییر مجدد آنها، كار دشواری است برای اینكه تنظیم بازوهای رباتیك، سیستم های بینش كامپیوتری و تجهیزاتی از این دست، به دانش تخصصی نیاز دارد. تولیدكنندگانی كه در حوزه رباتیك فعال می باشند، به پیشرفت در این زمینه كمك می كنند اما دشواری های این كار، بسیار بیشتر از آموزش نیروی انسانی جهت استفاده از ابزار استاندارد با الگویی متفاوت می باشد.
"مارتین شانكلند"(Martin Shankland)، مدیر اجرایی آدیداس در یك مصاحبه خبری اظهار داشت: اسپید فكتوریز، تاثیر قابل توجهی در قابلیت ها و نوآوری های ما در ساخت داشته اند و این همان هدفی است كه از شروع كار در سر داشته ایم.
منبع:

1398/08/21
14:25:49
5.0 / 5
1202
تگهای خبر: ابزار , تولید , ربات , رباتیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک