URLپهپادها آتش نشان می شوند

پهپادها آتش نشان می شوند

كوتاه كننده لینك: استفاده از پهپاد تنها در بین نیروهای پلیس كشورهای مختلف متداول نشده و برخی سازمان های دیگر مانند آتش نشانی ها نیز از این وسیله بعنوان ابزاری امدادی استفاده می نمایند.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از انگجت، اداره آتش نشانی لس آنجلس اعلام نموده كه می خواهد تعداد پهپادهای مورد استفاده برای خاموش كردن حریق های مختلف را دو برابر نماید.
این اداره از پنج ماه قبل همكاری با شركت چینی دی جی آی را به منظور استفاده از پهپادهای آتش نشان آغاز نموده است. در ابتدا ۱۱ پهپاد بدین منظور خریداری شدند كه حالا مقرر است تعداد آنها به ۲۲ پهپاد افزایش یابد.
از این پهپادها برای خاموش كردن مواد مشتعل خطرناك، جستجو در بین آتش و مدیریت عملیات امداد و نیز نجات افراد گرفتارشده در آب و در حال غرق شدن استفاده می شود. همین طور در صورت وقوع آتش سوزی های وسیع مانند اشتعال گسترده در جنگل ها می توان از پهپادها برای نقشه برداری و تهیه نقشه دقیق از وسعت محل آتش سوزی استفاده نمود.
آتش نشانی لس آنجلس استفاده از پهپادها را موفقیت آمیز دانسته و تصریح كرده كه هدایت گران آنها با دریافت آموزش های ۸۰ ساعته توانسته اند به بهترین نحو از این ابزار استفاده كنند.


منبع:

1398/07/29
23:29:15
5.0 / 5
1120
تگهای خبر: ابزار , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک