URLشطرنج با مهره های هوشمند بعلاوه فیلم

شطرنج با مهره های هوشمند بعلاوه فیلم

به گزارش كوتاه كننده لینك به تازگی در بازار، صفحه شطرنجی آمده است كه مهره های آن هوشمند است و می توانید بدون دست به مهره شدن در هر جای دنیا با دوست خود به رقابت شطرنج ب‍پردازید و لذت ببرید.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا، به تازگی در بازار صفحه شطرنجی آماده است كه مهره های آن هوشمند است. این صفحه شطرنج به وسیله بلوتوث به گوشی شما وصل می شود و از راه نرم افزار مخصوص می توانید بدون دست به مهره شدن، مهره ها را حركت دهید. با این صفحه می توانید با دوست خود كه از شما بسیار دور است شطرنج بازی كنید و لذت ببرید.

بعد از اتصال صفحه شطرنج به گوشی خود به نرم افزاری كه شركت سازنده این صفحه در اختیار شما قرار داده است وارد می شوید و مهره ها را از گوشی حركت می دهید. در جایی كه صفحه وجود دارد بدون دخالت دست مهره ها آغاز به حركت كردن می كنند.

این صفحه با استفاده از حسگر و مگنت كار می كند. شما حتی قادر خواهید بود كه تك نفره بازی كنید و میزان قدرت حریف روبروی خویش را مشخص كنید.

این صفحه برای كسانی كه می خواهند لذت دست به مهره شدن را بچشند و در صفحات مجازی بازی نكنند خیلی خوب است. شما قادر خواهید بود كه با دوست خود در جای دیگر دنیا بازی كنید و لذت ببرید. نام این صفحه شطرنج Square off و قیمت آن حدود ۳۳۰ دلار است.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی كند.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1398/07/05
14:06:39
5.0 / 5
1500
تگهای خبر: شركت , نرم افزار , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک