URLبلندگوی هوشمند گوگل تماس صوتی برقرار می كند

بلندگوی هوشمند گوگل تماس صوتی برقرار می كند

به گزارش كوتاه كننده لینك دستیار هوشمند شركت گوگل معروف به ˮگوگل هومˮ(Google Home) حالا برای اولین بار می تواند تماس تلفنی برقرار كند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، كاربران استرالیایی حالا می توانند بدون احتیاج به لمس گوشی هوشمند خود با هر كس كه بخواهند از راه دستور به "گوگل هوم" تماس بگیرند.
دو سالی می شود كه كاربران "گوگل هوم" با استفاده از قابلیت VoIP قادر به برقراری تماس اینترنتی با این بلندگوهای هوشمند هستند، اما از امروز این عملكرد برای تماس با تلفن همراه هم در دسترس قرار می گیرد.
اپراتور تلفن همراه كشور استرالیا به نام "Telstra" نخستین شركتی است كه این سرویس را برای كاربران خود فراهم نموده است.
مشتریان Telstra می توانند تا شش خط تلفن همراه را به "گوگل هوم" خود پیوند دهند و مخاطبان این خط ها را با این دستیار صوتی هوشمند همگام سازی كنند. سپس می توانند با استفاده از "گوگل هوم" با هر كسی از دفترچه تلفن خود تماس بگیرند.
همچنین می توان جهت استفاده از تماس صوتی با چند شماره از خصوصیت Google Voice Match در گوگل هوم برای شناسایی صداها و پیوند دادن آنها به یك شماره خاص و فهرست مخاطب مخصوص بهره برد.
یكی از خصوصیت های مفید این سرویس این است كه به كابر امكان می دهد تا حتی اگر تلفن همراه وی در جایی دیگر باشد و از او دور باشد و اصطلاحا دست كاربر بند باشد و نتواند گوشی را در دست بگیرد، بتواند به راحتی با یك دستور صوتی تماس تلفنی برقرار كند.
امكان تماس با دستور صوتی به "گوگل هوم" از امروز برای همه كاربران اپراتور Telstra در استرالیا در دسترس می باشد.1398/06/28
12:34:30
5.0 / 5
1331
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک