URLآئودی خودروی مفهومی آفرودی مجهز به پهپاد عرضه نمود

آئودی خودروی مفهومی آفرودی مجهز به پهپاد عرضه نمود

به گزارش كوتاه كننده لینك با اینكه آئودی در زمینه تولید خودروی آفرود شهرت چندانی ندارد، اما با نمایش یك خودروی آفرود تمام برقی در نمایشگاه فرانكفورت علاقمندان را حیرت زده كرد.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ورج، این خودرو كه AI: Trail نام دارد، چهارمین خودروی مفهومی تولید آئودی در ماه های اخیر پس از رونمایی از AI: Con، AI: Me و AI: Race است. همچون خصوصیت های این خودرو می توان به چرخ های ۲۲ اینچی، باتری قدرتمند كه با یك مرتبه شارژ برای پیمودن ۴۰۰ تا ۵۰۰ كیلومتر كافی خواهد بود، شیشه های جلوی عریض، فراگیر و بسیار مستحكم و امكان انتقال نیرو به چهار چرخ اشاره نمود. همینطور این خودرو از هوشمندی كافی برای مسیریابی خودكار هم برخوردار بوده و می تواند پس از مشخص شدن یك موقعیت جغرافیایی بدون احتیاج به دخالت راننده خویش را به آن محل برساند. برای تسهیل مسیریابی در مناطق دورافتاده، خودروی مورد اشاره از پنج پهپاد مثلثی شكل مجهز به چراغ های ال ای دی و دارای توانایی ارتباطی با خودرو استفاده می نماید.
این پهپادها از روی سقف خودرو به پرواز درآمده و ضمن انتقال اطلاعات مسیر پیش رو، نور بیشتری را در شب تامین می كنند. مصرف كم انرژی و وزن كم همچون دیگر مزیت های این پهپادهاست كه با فناوری وای – فای سازگاری دارند. خودروی مورد اشاره دارای چهار موتور برقی با خروجی ۳۲۰ كیلووات ساعت بوده و حداكثر میزان گشتاور به هزار نیوتون متر می رسد. از همین رو خودروی مورد اشاره می تواند به راحتی از شیب های تند و مسیرهای ناهموار عبور كند.

1398/06/20
22:56:50
5.0 / 5
1410
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک