URLپای واقعیت مجازی به مراكز ماساژ هم باز شدبعلاوهتصاویر

پای واقعیت مجازی به مراكز ماساژ هم باز شدبعلاوهتصاویر

كوتاه كننده لینك: مردم شهر لس آنجلس بزودی قادر خواهند بود در حالی كه در شهر خود هستند، خدمات ماساژ در یك ساحل دوردست در كشور یا شهری دیگر را بطور مجازی تجربه كنند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، مقرر است روز جمعه (پنج ژوئیه) آتی در لس آنجلس یك مركز ماساژ واقعیت مجازی افتتاح شود كه ظاهراً نخستین مورد در نوع خود است.
در این مركز ماساژ ۱۰ محیط مختلف واقعیت مجازی برای كاربران ارائه می شود تا با استفاده از این فنآوری و ماساژ آرامش بگیرند كه همچون این محیط ها می توان به سونا، حوضچه و كابین اسكی اشاره نمود.
همین طور در این مركز ماساژ، یك نسیم خنك و رایحه ای دلپذیر در محیط پراكنده است. گفتنی است ماساژ در این مركز مجازی نیست. از طرفی دیگر مشتریان از دست یك ماساژور هم ماساژ نمی گیرند.


شركت Esqapes Immersive Relaxation ماساژ خودكار را با واقعیت مجازی تركیب می كند تا فضایی آرامش بخش را برای مشتریان خود فراهم سازد و ذهن و بدن آنها را به محیطی دیگر منتقل كند.
هر كدام از محیط های نامبرده شده به منظور تحریك احساس و كاهش تنش های زندگی مشتریان طراحی شده است.
این شركت از واقعیت مجازی به طریقی متفاوت تر از سایر شركت ها استفاده می نماید و این فناوری را در امتداد آرامش كاربران به كار گرفته است.


منبع:

1398/04/11
13:56:54
5.0 / 5
1372
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک