URLساعت ساز سوئیسی از نانوكامپوزیت كربنی استفاده می نماید

ساعت ساز سوئیسی از نانوكامپوزیت كربنی استفاده می نماید

به گزارش كوتاه كننده لینك شركت تولیدكننده ساعت در سوئیس با خرید دستگاه CVD نانوكامپوزیت كربنی برای ساخت ساعت استفاده می نماید. این دستگاه از محصولات خانواده FirstNano™ شركت سی وی دی اكوئیپمنت است.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، سی وی دی اكوئیپمنت (CVD Equipment) یكی از تولیدكنندگان پیشرو در حوزه سامانه های لایه نشانی شیمیایی از فاز بخار است. این شركت اعلام كرد، دستگاه لایه نشانی ویژه ای برای شركت تگ هویر (TAG Heuer) كه تولیدكننده ساعت در سوئیس است، ساخته است.
این دستگاه كه CARBON PLUS™ نام دارد، از محصولات خانواده FirstNano™ بوده و نسل دوم از سامانه های CVD است كه مشخصات مورد نظر شركت تگ هویر را برآورده می سازد. این دستگاه هم اكنون توسط شركت تگ هویر در سوئیس برای تولید كامپوزیت های كربنی و توسعه فناوری نانو استفاده می شود. این كامپوزیت كربنی برای تولید چرخ دنده های ساعت به كار می رود.
سی وی دی بیشتر از ۱۵ سال است كه سامانه های FirstNano™ تولید می كند. از این سامانه برای تولید نانولوله های كربنی استفاده می شود. این شركت در حال توسعه سامانه هایی برای تولید نانومواد است.
سی وی دی اكوئیپمنت طراحی و تولید تجهیزات لایه نشانی شیمیایی از فاز بخار را انجام می دهد، سامانه هایی كه می تواند برای ساخت مواد مختلف مورد استفاده قرار گیرد. از این تجهیزات می توان پوشش های متفاوت برای كاربردهای صنعتی تولید كرد. تجهیزات این شركت توسط مشتریان مختلفی استفاده شده و آنها از این دستگاه ها برای طراحی و تولید محصولاتی در حوزه هوافضا، قطعات موتور، ایمپلنت های پزشكی، نیمه هادی، پیل های خورشیدی، شیشه های هوشمند، نانولوله های كربنی، نانوسیم ها، LED، MEMS و محصولات دیگر استفاده می نمایند. این شركت با استفاده از آزمایشگاه خود مبادرت به تحقیق و توسعه برای تأمین نیاز مشتریان می كند.

1398/02/13
13:13:56
5.0 / 5
1151
تگهای خبر: آزمایش , شركت , فناوری , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک