URLاین گجت كوچك می تواند به یك مترجم همراه تبدیل گردد

این گجت كوچك می تواند به یك مترجم همراه تبدیل گردد

كوتاه كننده لینك: شاید بزودی یك گجت كوچك بتواند در سفرها مانند یك مترجم همراه عمل كند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، شاید بزودی یك گجت كوچك بتواند در سفرهای خارجی نقش مترجم را بر عهده بگیرد.
"وان مینی"(ONE Mini)، گجتی شامل دو میكروفن و یك صفحه بی سیم است كه اپلیكیشن مخصوص به خودرا دارد و حتی بدون اتصال به اینترنت هم كار می كند. اپلیكیشن مربوط به مینی وان باید روی تلفن همراه نصب شود تا كار ترجمه انجام گیرد.
كاربر می تواند سپس فعال كردن وان مینی، صدای خودرا ضبط كند و سپس، ترجمه و توضیح مربوط به آنرا بشنود. مزیت وان مینی نسبت به مترجم های جیبی دیگر این است كه كاربر می تواند آنرا هنگام مصاحبه روی میز قرار دهد و سپس ضبط صدا، ترجمه آنرا بشنود. بدین ترتیب امكان صحبت كردن دو نفر كه زبان هم را نمی دانند، ممكن می شود.


تمام صداهای ضبط شده، در تلفن همراه باقی می مانند و حجم كمی را اشغال می كنند. وان مینی باز می تواند ترجمه هر قسمت را با صوتی رباتیك عرضه نماید.
هم اكنون، امكان ترجمه آنلاین وجود دارد اما وان مینی با داشتن قابلیت ترجمه آفلاین برای برخی جفت زبان ها همچون چینی ماندارین به انگلیسی و كره ای به ژاپنی می تواند امكان ترجمه را در هر زمان و مكانی فراهم آورد.
وان مینی، یك هدفون هم دارد كه امكان گوش كردن به موسیقی و یا برقراری تماس را برای كاربر فراهم می آورد. این گجت، وزن بسیار كمی دارد و مستقیماً به تلفن همراه متصل می شود.
یكی دیگر از مزایای قابل توجه وان مینی، مجهز بودن آن به یك باتری پرقدرت و یك شارژر مغناطیسی است كه امكان شارژ دائم را فراهم می آورد.


وان مینی، با قیمت ۷۹ دلار به بازار عرضه شده است.1398/01/25
16:07:38
5.0 / 5
1276
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک