URLتصاویر هولولنز جدید مایكروسافت منتشر گردید

تصاویر هولولنز جدید مایكروسافت منتشر گردید

به گزارش كوتاه كننده لینك نخستین تصاویر مربوط به ˮهولولنز ۲ˮ شركت مایكروسافت منتشر گردید.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، شركت "مایكروسافت"(Microsoft) در نظر دارد در "كنگره جهانی موبایل"(MWC) سال ۲۰۱۹ كه در بارسلون برگزار می شود، از نسل جدید هولولنزهای خود رونمایی كند. با این وجود، امروز چهار تصویر از هولولنز جدید مایكروسافت در توئیتر منتشر گردید و بعضی از خصوصیت های آنرا فاش كرد.
از رونمایی آخرین نسل هولولنز، تقریباً چهار سال می گذرد. نسل جدید هولولنز در مقایسه با نسل اول آن، كوچك تر است. هولولنز ۲ به جای داشتن دسته های مدل پیشین، مانند سایر هدست های جدید، ساختاری كش مانند دارد تا كاربر بتواند آنرا به راحتی روی سر نگه دارد.


به نظر می رسد به كار بردن نسخه جدید هولولنز، بسیار ساده تر از مدلهای قبلی باشد اما هنوز جزئیات دقیق تری در مورد آن منتشر نشده است. تصاویر، نشان می دهند كه دوربین و سنسور هولولنز جدید، مانند نسخه قدیمی آن است اما در شناسایی حركات و واكنش های دست كاربر، قابلیت های بسیار بهتر و پیچیده تری دارد.
در یكی از تصاویر می بینیم كه كاربر گزینه مورد نظر خویش را از یك منو انتخاب می كند. این خصوصیت كه هولولنز ۱ فاقد آن بود، تجربه جدیدی است و یك تفاوت قابل توجه به حساب می آید.
مایكروسافت هنوز اطلاعات در رابطه با مشخصات و قیمت هولولنز ۲ جدید را منتشر نكرده است.1397/12/06
14:38:06
5.0 / 5
1549
تگهای خبر: شركت , مایكروسافت , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک