URLآماده ‏سازی دانش‏ آموزان برای دهمین دوره المپیاد نانو

آماده ‏سازی دانش‏ آموزان برای دهمین دوره المپیاد نانو

به گزارش كوتاه كننده لینك دهمین دوره المپیاد نانو با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو از دانش آموزان برگزار می گردد.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، این ستاد در جهت ترویج و آموزش گسترده علوم و فناوری نانو در سطح دانش آموزی از برگزاركنندگان دوره ها و كارگاه های آموزشی آمادگی المپیاد نانو حمایت می كند. این آموزش ها قبل از برگزاری المپیاد و برای آماده سازی داوطلبان توسط نهادهای ترویجی و مراكز آموزشی فعال در سطح كشور طی ده سال قبل با راهبری «باشگاه دانش آموزی فناوری نانو» انجام شده است.
سومین دوره مسابقه ملی توانمند در بهمن و اسفندماه سال جاری در چهار محور دانش عمومی در حوزه فناوری نانو، نانوالیاف، آبگریزی و دارورسانی برگزار می شود.
ستاد نانو به منظور ارج نهادن به تلاش این مراكز در ترویج و آموزش نانو به دانش آموزان، حمایت هایی را در نظر گرفته است كه در ادامه به تبیین این حمایت ها و برخی رویدادهای انجام شده در این زمینه در بازه زمانی ۱۵ تا ۳۰ دی ماه ۹۷ اشاره می شود.
حمایت از برنامه های ترویجی- آموزشی دانش آموزی
حمایت از برگزاری كارگاه های آمادگی دهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو
برگزاری كارگاه های آمادگی المپیاد دانش آموزی نانو با هدف آشنایی و آماده سازی داوطلبان جهت شركت در آزمون مرحله اول به صورت مجانی
بازدیدها، سمینارها و نشست‏ های ترویجی دانش آموزی نانو
حضور مسئولان و مدیران در برنامه های ترویجی دانش آموزی نانو

1397/11/07
02:16:10
5.0 / 5
1266
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک