URLستاری تاكید كرد؛

آینده تهران برج سازی نیست، جوانان با ایده ها شهر را می سازند

آینده تهران برج سازی نیست، جوانان با ایده ها شهر را می سازند

كوتاه كننده لینك: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاكید بر اینكه آینده تهران برج سازی نیست، اظهار داشت: در شهر فناوری هر روز یك فناوری وجود دارد كه این نیاز به زیرساخت هایی خواهد داشت.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از مهر، سورنا ستاری در افتتاح فاز نخست ایستگاه نوآوری شریف تصریح كرد: یكی از اولویت های اصلی امسال ما با شهرداری تولید كارخانه های نوآوری است كه از آنها ماهیانه چندین شركت دانش بنیان بیرون می آید.
وی با اشاره به اینكه یكی از ابتكارات شریف منطقه نوآوری محدوده این دانشگاه است، اظهار داشت: این محدوده تحت پوشش پارك قرار دارد كه می تواند در جهت اجرایی سازی ایده های محققان جوان مان گام بردارد.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینكه هم اكنون ۴۵۰ شركت دانش بنیان در محدوده دانشگاه شریف قرار دارند، اظهار داشت: آینده شهر تهران برج سازی نیست بلكه جوانان هستند كه آیده این شهر را می سازند.
ستاری اضافه كرد: ما درصدد هستیم قابلیت هایی تولید نماییم كه این جوانان بتوانند ایده های خویش را اجرایی كنند تا در آینده از ما نسل جدید كارآفرینی باقی بماند.
وی تصریح كرد: هم اكنون برخی جوانان هستند كه ایده های خویش را از زیر زمین و زیر پله ها به نتیجه رسانده اند؛ اینها در آینده پیشرفت می كنند به صورتی كه جای صنایع فولاد، سیمان و پتروشیمی را می گیرند.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاكید بر اینكه امیدواریم در آینده شاهد متحول شدن چهره شهر تهران باشیم اظهار داشت: هم اكنون نوع آموزش مهم می باشد و چیزی كه در جوامع باقی می ماند آموزش هایی است كه تا لحظه مرگ فراگرفته اند.
ستاری تصریح كرد: این آموزش ها نشان داده است همواره یك فناوری جدید به زندگی مردم اضافه می گردد و زندگی آنها را متحول می سازد ازاین رو نیاز است كه زیرساخت های آموزشی تولید شود.
وی تصریح كرد: در شهر فناوری باید هر روز یك آموزش جدید وجود داشته كه این نیاز به زیرساخت دارد.

1397/05/28
00:02:41
5.0 / 5
1286
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک