URLدر حاشیه نمایشگاه گیاهان دارویی؛

فن بازار گیاهان دارویی برگزار می گردد

فن بازار گیاهان دارویی برگزار می گردد

كوتاه كننده لینك: چهارمین فن بازار گیاهان دارویی كه همزمان با چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) برگزار می شود، فراخوان خویش را منتشر نمود.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از مهر، فن بازار در چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی و طب ایرانی (سنتی) به صورت تخصصی و با همكاری مركز فن بازار ملی برگزار می شود.
این بخش به منظور تهیه بستری برای مبادله فناوری سخت افزاری و نرم افزاری، بهره گیری از توان و ظرفیت بالقوه كشور برگزار می گردد. در این بخش توانمندی های آماده سرمایه گذاری و قابل توسعه به تولیدكنندگان و عرضه كنندگان، متقاضیان و پذیرندگان، كارآفرینان و سرمایه گذاران گیاهان دارویی معرفی می گردد.
«توسعه و تبادل فناوری، ارتقا و تنوع بخشی به ارتباط دانشگاه، صنعت و بازار»، «تسهیل در انتقال و كاربردی شدن فناوری مرتبط»، «بهبود شاخص های بهداشت، سلامت و درمان»، «افزایش تولیدات با فناوری برتر و تسریع و تسهیل فرآیند تجاری سازی»، «ارتقا قدرت رقابت پذیری در بازار تجاری سازی فناوری ایجادشده»، «تقویت شركت های دانش بنیان و ظرفیت سازی برای گسترش آنها»، «حمایت از تجاری سازی طرح های پژوهشی مرتبط موفق » و «شناسایی و صادرات خدمات فنی و مهندسی در رابطه با گیاهان دارویی همچون كاركردهای فن بازار در این رویداد خواهد بود.
در فن بازار گیاهان دارویی فضای مناسبی برای معرفی و عرضه فناوری بوجود آمده و توانمندی های فناوری به منظور تأمین نیازهای بخش سلامت و واحدهای تولیدی فراهم شده و بستر مناسبی برای تجاری سازی تحقیقات مرتبط و معرفی آنها به سرمایه گذاران و كارآفرینان فراهم می گردد.
این بخش می تواند در بازار گیاهان دارویی، محصولات سالم و ارگانیك و صنایع وابسته به آن هم اثرگذار باشد. مالكیت فكری را محترم شمرده، از سرقت علمی جلوگیری كرده و نوآوری را افزایش دهد.
فن بازار تخصصی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) با هدف تولید بستر مناسب برای معرفی و عرضه فناوری ها و توانمندی های فناورانه حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی و پاسخگویی به نیازهای بنگاه های اقتصادی و صاحبان صنایع مرتبط، تولید فضای مناسب برای تجاری سازی تحقیقات گیاهان دارویی و طب سنتی، توسعه اقتصاد دانش بنیان با استفاده از عرضه فرصت های جدیدی سرمایه گذاری و ترغیب بخش خصوصی برای سرماهی گذاری در حوزه تكنولوژی های جدید مانند دوره های قبل اجرا می گردد.
فن بازار گیاهان دارویی و طب سنتی، راهكاری از آماده سازی، تولید، برداشت، فرآوری، بسته بندی، توزیع و مصرف گیاهان دارویی را در بر می گیرد. پیوند پایدار متخصصان و سرمایه گذاران، مخترعان و فن آوران، پژوهشگران و مجریان، تولیدكنندگان و فن آوران، فروشندگان و خریداران در فضای حقیقی و مجازی همچون كاركردهای این بخش است.
چهارمین فن بازار جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) به همت ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، ۲۱ تا ۲۴ آبان ماه ۹۷ در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می گردد.

1397/05/06
21:44:49
5.0 / 5
1524
تگهای خبر: فناوری , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک