URLتصحیح تصاویر ناواضح و كم نور با هوش مصنوعی

تصحیح تصاویر ناواضح و كم نور با هوش مصنوعی

كوتاه كننده لینك: شركت ان ویدیا الگوریتم هوش مصنوعی جدیدی ابداع كرده كه با استفاده از آن می توان تصاویر دارای وضوح پایین یا دارای خط و خش های اضافی را شفاف تر و واضح تر كرد.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از وی تری، فناوری هوش مصنوعی در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته و ابزار مورد استفاده در قالب این فناوری می توانند كیفیت تصاویر ناواضح را بالا برند. نكته مهم این است كه هوش مصنوعی با دریافت تعداد زیادی عكس و ارتقای كیفیت آنها دانش و درك خود در این زمینه را بالا می برد و هر بار تصاویر مختلف را با كیفیت و دقت بیشتری بازسازی می كند.
هوش مصنوعی شركت ان ویدیا در این زمینه یك گام دیگر به پیش گذاشته و می تواند با دریافت تصاویر ناواضح و دارای دقت پایین و بدون آنكه الگویی از نتیجه صحیح كار در اختیار داشته باشد، تصاویر باكیفیت را به كاربر عرضه نماید.
این فناوری هوش مصنوعی به خصوص برای اصلاح تصاویری كه در نور كم گرفته شده اند، مناسب می باشد و به صورت خودكار همه اجزای نامناسب را از عكس حذف می كند.
ابداع الگوریتم هوش مصوعی مذكور با همكاری شركت ان ویدیا و دانشگاه های ام آی تی و آلتو صورت گرفته و مقرر است طی هفته آینده اطلاع رسانی بیشتری در این زمینه صورت بگیرد.

1397/04/21
22:04:32
5.0 / 5
1307
تگهای خبر: فناوری , هوش مصنوعی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک