URLافزایش اعتماد به نفس با ربات ۴۵۰۰ دلاری

افزایش اعتماد به نفس با ربات ۴۵۰۰ دلاری

به گزارش كوتاه كننده لینك بیگ كلاپر نام یك ربات ۴۵۰۰ دلاری است كه برای افرادی كه نیاز به حمایت بیشتر و افزایش اعتماد به نفس دارند، محصولی مناسب تلقی می گردد.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ورج، این ربات در صورتیكه شما كاری قابل توجه و پرارزش انجام دهید و این كار را به اطلاعش برسانید، تشویقتان خواهد نمود و این كار را تا لحظه مرگ بی وقفه انجام خواهد داد.
البته این ربات در اصل جهت استفاده در فروشگاه های خرده فروشی و جلب نظر صاحبان مشاغل تولید شده تا با جلب نظر مردم آنها را به خرید بیشتر تشویق كنند. اما می تواند كاركردهای دیگری هم داشته باشد.
ربات یادشده كوچك بوده و ظاهری شبیه به گوجه فرنگی دارد.طراحی این ربات توسط ماساتو تاكاهاشی در ژاپن انجام شده و نمونه نخستین آن در ژانویه امسال در نمایشگاه سی ای اس آمریكا در معرض نمایش قرار گرفت.
هر یك از این ربات ها دارای یك سنسور حركتی است كه افراد نزدیك به خویش را شناسایی می كند و بر مبنای برنامه از قبل تعیین شده به شیوه های مختلف دست زده، موسیقی پخش می كند و ابزار احساسات می كند. یك برنامه تلفن همراه هم برای مدیریت این ربات در نظر گرفته شده است. چشمان ربات یادشده هم به گونه ای تنظیم شده كه انگار همیشه به شما زل زده است.
 

1397/04/19
21:19:36
5.0 / 5
1504
تگهای خبر: ربات , محصول , ابزار , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک