URL



با ارائه ۸ كارگاه آموزشی صورت می گیرد؛

هاکا مستر دروازه ای برای ورود به دنیای خلق ایده در اینوتکس 2024

هاکا مستر دروازه ای برای ورود به دنیای خلق ایده در اینوتکس 2024

به گزارش کوتاه کننده لینک، رویداد چهار روزه هاکا مستر همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.



به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از پارک فناوری پردیس، نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس» سال جاری شاهد برگزاری اولین رویداد هاکا مستر است؛ رویدادی که با هدف یادگیری سریع برگزار می گردد. در این رویداد با عرضه ۸ کارگاه آموزشی و ۴ پنل تخصصی در زمینه های مختلف، شرکت کنندگان با مفاهیم کلیدی و ابزار های پیشرفته برای تبدیل ایده به حقیقت در زمانی کوتاه، آشنا می شوند.
هاکا مستر فرصتی برای یادگیری سریع موضوعات کاربردی است. این برنامه به شرکت کنندگان کمک می نماید تا مهارت های جدیدی را کسب کنند دانش خویش را گسترش دهند و برای چالش های دنیای واقعی آماده شوند.
ایجاد شبکه ای از نوآوران بر اهداف دیگر این رویداد است. این برنامه فرصتی برای شرکت کنندگان فراهم می آورد تا با دیگر نوآوران از سراسر کشور ارتباط برقرار کنند و از تجربیات و ایده های یکدیگر بیاموزند.
ارائه ابزارهای پیشرفته برای تبدیل ایده به حقیقت از دیگر اهداف ها مستر اینوتکس ۲۰۲۴ است. در این رویداد به شرکت کنندگان ابزارهای لازم برای تبدیل ایده های خود به حقیقت داده می شود. این ابزارها شامل مواردی مانند نرم افزار طراحی، پلت فرم های نمونه سازی، و منابع مالی است.
در این رویداد کارگاه های مختلفی برگزار می گردد. ایده پردازی، اعتبارسنجی و تحقیق بازار یکی از کارگاه هاست. در این کارگاه شرکت کنندگان با روشهای فنی خلاقانه ایده پردازی آشنا می شوند و یاد می گیرند که چگونه ایده های خویش را پرورش داده و آنها را به طرح های عملی تبدیل کنند.
بیزینس مدلهای برند از دیگر کارگاه های این رویداد است. در این کارگاه با انواع مدلهای کسب و کار آشنا می شوید و یاد می گیرید که چگونه مدل مناسب برای ایده تان را انتخاب کنید.
طراحیMVP افسانه ای کارگاه دیگری است که در این رویداد برگزار می گردد. در این کارگاه با روش های سریع و کاربردی طراحی محصول و تجربه کاربری (UX/UI) آشنا می شوید و یاد می گیرید که چگونه محصولاتی و کاربر پسند خلق کنید.
بازاریابی برای ایده هایی که به دنیا نیامده اند عنوان کارگاه دیگری از هاکا مستر است. در این کارگاه با روشهای فنی جذب مشتری آشنا خواهید شد و یاد می گیرید که چگونه با استفاده از روش های خلاقانه و نوین، مشتریان را به ایده تان جذب کنید و ریسک استارتاپ خویش را کاهش دهید.
پنل انتقال تجربه مدیران محصول و مارکتینگ هم در این رویداد برگزار می گردد. در این پنل، مدیران محصول و مارکتینگ شرکتهای موفق تجارب و چالش های خویش را با شما به اشتراک می گذارند و درس هایی پرارزش از دنیای بازاریابی به شما می آموزند.
آشنایی با مهم ترین روش های توسعه سریع برنامه نویسی سرور، پنل انتقال دانش و تجربه مدیران، فرصت ها و قواعد جذب سرمایه، هنر عرضه به داور و سرمایه گذاران، پنل انتقال تجربه مدیران نوآوری صنایع و سرمایه گذاران هم از دیگر برنامه های این رویداد است.
گفتنی است؛ شرکت کنندگان در این برنامه مهارت استفاده از ابزارهای نوآورانه را در تبدیل ایده های خود به حقیقت در زمانی کوتاه آموخته و به انتقال دانش و تجربه با یکدیگر می پردازند. همینطور محتوای آموزشی این برنامه با مشارکت اساتید و افراد صاحب نظر ضبط و انتشار یافته و دراختیار دیگر علاقمندان در شبکه نوآوری قرار می گیرد.
اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد. این نمایشگاه میزبان بیشتر از ۴۰۰ شرکت نوآور و فناور در چارچوب غرفه دار، ۱۵۰ سرمایه گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب و کارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی خواهد بود.


منبع:

1403/02/06
10:22:21
5.0 / 5
362
تگهای خبر: ابزار , شبكه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان كوتاه كننده لینك
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک