URLدر رویداد نكستیشن اینوتكس ۲۰۲۴؛

پرورش نسل زد برای ورود به دنیای کسب وکارهای نوآور بررسی می شود

پرورش نسل زد برای ورود به دنیای کسب وکارهای نوآور بررسی می شود

به گزارش کوتاه کننده لینک، رویداد نکستیشن در اینوتکس ۲۰۲۴ به آینده بازارها و صنعت هایی چون لندتک، لجستیک، هوش مصنوعی، خرده فروشی و بلاکچین و آماده سازی نسل زد برای ورود به دنیای کسب و کار نوآور می پردازد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، رویداد ۳ روزه ایستگاه آینده با بیشتر از ۳۰ پنل و عرضه تخصصی و با حضور بیشتر از ۱۰۰ تن از فعالان حوزه نوآوری و فناوری، برای سومین سال متوالی در نمایشگاه اینوتکس برگزار می گردد. مبحث کلی این رویداد تحول و تغییر در زیست اجتماعی، اقتصادی و زندگی مردم تحت تأثیر فناوری های نوین است.
بررسی نقش شرکتهای بزرگ، ترندهای فناوری و تحولات آینده در اکوسیستم های نوآوری از دیگر موضوع هایی هستند که در نکستیشن ۲۰۲۴ به آنها پرداخته خواهد شد.
روز اول رویداد نکستیشن در ۱۸ اردیبهشت، با ۸ پنل و سخنرانی تخصصی برگزار می گردد. پنل هایی چون «شرکت های بزرگ و آینده اکوسیستم»، «آماده شدن شرکت ها برای تحولات ۵ سال آینده»، «بازاریابی و مخاطب شناسی»، «ترندشناسی فناوری» و «لجستیک و آینده آن» از مهم ترین برنامه هایی است که با حضور میهمانان و سخنرانان شناخته شده و مدیران ارشد شرکتهای بزرگ اقتصاد کشور روی استیج نکستیشن برگزار می شود.
پخش مستندهای در رابطه با اکوسیستم ها و مسائل دنیای نوآوری ازجمله صنعت های پیش رویی چون لجستیک، مالی و سلامت از دیگر بخش های استیج نکستیشن در روز اول است. همینطور پخش مستقیم آیین افتتاحیه رویداد اینوتکس هم یکی از بخش های بعدازظهر روز اول این استیج است.
رویداد نکستیشن در دومین روز میزبان ۱۲ پنل و عرضه با محوریت آینده و تحولات صنایع بزرگ مختلف خواهد بود. مباحثی که در روز دوم بررسی می شوند عبارت اند از: «لندتک و آینده پرداخت»، «ما و آینده»، «آینده صنایع بزرگ و فرصت های نوآوران»، «هوش مصنوعی»، «بازتعریف رابطه برند کارفرمایی با منابع انسانی»، «بلاکچین و اکوسیستم دارایی دیجیتال»، «خرده فروشی در روندهای پیش روی آن» و «زندگی آینده».
در روز دوم نکستیشن مدیران میانی و ارشد و تصمیم گیرندگان کسب وکارهای نوآور و استارتاپی در رابطه با همکاری با صنایع بزرگ در آینده نزدیک، تحولات صنایع مادر همچون غذا، دارو، معدن و حمل و نقل و خرده فروشی و نقش اکوسیستم استارتاپی در این تحولات به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.
سوم و پایانی استیج نکستیشن ۲۰۲۴ توجه ویژه ای به تحول دیجیتال، سرمایه گذاری و آموزش دارد. در سومین روز ایستگاه آینده ۱۰ پنل و عرضه با موضوع هایی مانند «تحول دیجیتال در صنایع بزرگ»، «سرمایه گذاری برای آینده» و «آموزش و نقش آن در اکوسیستم» برگزار می گردد.
بررسی نقش شرکتهای مشاوره و تحلیلگران کسب و کار در آینده اکوسیستم نوآوری، پرورش و آماده سازی نسل زد برای ورود به دنیای کسب وکارهای نوآور، بازخوانی نقش وی سی ها در اکوسیستم نوآوری و سناریوهای آینده صنعت سرمایه گذاری خطرپذیر در ایران و بررسی کارنامه شرکتهای بزرگ در اکوسیستم استارتاپی و آینده پیش روی آنها در پیوند با مفهوم نوآوری موضوع هایی هستند که در پنل های روز سوم استیج نکستیشن به آنها پرداخته خواهد شد.
سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری ایران (اینوتکس) روزهای ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می شود. سال جاری بیشتر از ۴۵۰ کسب و کار در این رویداد سالانه حضور خواهند داشت. اینوتکس ۲۰۲۴ در سه بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی و رویدادهای آنلاین برگزار می گردد.


منبع:

1403/02/05
12:09:53
5.0 / 5
237
تگهای خبر: دیجیتال , سیستم , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک