URLمعاون توسعه صندوق نوآوری خبر داد؛

انعقاد ۱۷۰۰ میلیارد تومان قرارداد در ۴۱ رویداد تبادل فناورانه

انعقاد ۱۷۰۰ میلیارد تومان قرارداد در ۴۱ رویداد تبادل فناورانه

به گزارش کوتاه کننده لینک، معاون صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: تابحال در ۴۱ رویداد تبادل فناورانه، درمجموع ۵ هزار میلیارد تومان تفاهمنامه به امضا رسیده که از این میزان ۱۷۰۰ میلیارد تومان آن تبدیل به قرارداد شده است.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، دکتر سیاوش ملکی فر در رویداد تبادل فناوری در صنعت دریایی که بامداد امروز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید، صندوق نوآوری را یک نهاد عمومی هیات امنایی تحت نظر رئیس جمهور عنوان نمود و اظهار داشت: با گذشت ۱۰ سال از اجرای قانون پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان امروز ما صاحب ۱۰ هزار شرکت دانش بنیان هستیم که عمده آنها در حوزه برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات فعال می باشند.
ملکی فر حجم فروش این شرکت ها را تا انتهای سال گذشته، ۴۳۵ میلیارد تومان اعلام نمود و اظهار داشت: در این شرکت ها ۳۰۰ هزار اشتغال بوجود آمده که عمده آنها از میان دانش آموختگان دانشگاه ها هستند.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان این مطلب که در این صندوق ۷۹ خدمت در حوزه های تسهیلات، ضمانت نامه، سرمایه گذاری و توانمندسازی عرضه می شود، اضافه کرد: در حوزه سرمایه گذاری ۷ مدل خدمات، در حوزه ضمانت نامه ۷ مدل و در حوزه تسهیلات ۲۰ مدل خدمت به شرکتهای دانش بنیان عرضه می شود.
ملکی فر ضمن تاکید بر این که حمایت و پشتیبانی از تحقق سهم ۷ درصدی اقتصاد دانش بنیان از GDP از اهداف راهبردی صندوق محسوب می شود، اظهار داشت: تحقق ۵۰۰ هزار شغل در امتداد تحقق همین راهبرد بوده است. از طرفی برگزاری رویدادهای فناورانه را در دستور کار قرار دادیم و تابحال در ۴۱ رویداد تبادل فناوری، در مجموع ۵ هزار میلیارد تومان تفاهم نامه به امضا رسیده که از این مقدار ۱۷۰۰ میلیارد تومان آن تبدیل به قرارداد شده است. این قراردادها در حوزه هایی چون فولاد، صنایع معدنی و شهری بوده است.
ملکی فر با اشاره به برگزاری چهل و دومین رویداد صندوق در حوزه صنایع دریایی اظهار داشت: در رویداد امروز، ۲۷ شرکت دانش بنیان، ۹ شرکت فناور و یک شتابدهنده تخصصی در حوزه صنایع دریایی حضور دارند.

1402/12/14
16:59:34
5.0 / 5
246
تگهای خبر: خدمات , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک