URLمدیر كریدور فناوری تا بازار:

ثبت نام شرکت ها برای نمایشگاه بین المللی نانو از تیر شروع می شود

ثبت نام شرکت ها برای نمایشگاه بین المللی نانو از تیر شروع می شود

به گزارش کوتاه کننده لینک، به قول مدیر کریدور فناوری تا بازار، ثبت نام شرکت ها برای نمایشگاه فناوری نانو از تیرماه شروع می شود و بعد از ثبت نام اولیه، جانمایی توسط خود شرکت ها صورت می گیرد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، طهاری در رابطه با جزئیات نمایشگاه فناوری نانو امسال اظهار داشت: چهاردهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو از ۱۳ الی ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲ در سالن های میلاد و خلیج فارس برگزار می گردد که شرکت ها می توانند در تیرماه ثبت نام اولیه خویش را انجام دهند. تمامی شرکت هایی که دارای گواهی نانومقیاس هستند می تواند برای ثبت نام در نمایشگاه اقدام نمایند. لابراتوار ها، دانشگاه ها، صندوق ها و شرکتهای بازرگانی هم امکان ثبت نام در نمایشگاه را دارا هستند.
مدیر کریدور فناوری تا بازار اضافه کرد: برای ثبت نام هم باید به سایت نمایشگاه مراجعه نموده و با تشکیل پروفایل یا ویرایش پروفایل نسبت به ثبت در سامانه اقدام نمایند. شرکت هایی که ثبت نام اولیه را انجام داده باشند، اوایل مردادماه به بخش جانمایی نمایشگاه دسترسی پیدا کرده و برپایه میزان فضای مورد نیاز می توانند محل استقرار خویش را در نمایشگاه مشخص کنند.
طهاری در رابطه با تفاوت این دوره با دوره های پیشین نمایشگاه نانو اظهار داشت: در دوره های قبلی جانمایی توسط مجری نمایشگاه انجام می شد اما سال جاری خود شرکت ها می توانند نسبت به جانمایی برپایه نیاز خود اقدام نمایند. ازاین رو بعد از ثبت نام اولیه، شرکت هایی که زودتر نسبت به تکمیل ثبت نام اقدام نمایند، حق انتخاب بیشتری برای جانمایی دارند و با پر شدن فضاها، انتخاب شرکت هایی که دیرتر ثبت نام می کنند، محدود می شود.
وی در رابطه با حضور مهمانان خارجی اظهار داشت: برنامه ریزی های انجام شده برای نمایشگاه سال جاری بگونه ای است که حضور هئیت های خارجی در نمایشگاه پر رنگ تر باشد، تلاش داریم از راه ابزارهای داخلی و خارجی به حضور هر چه بیشتر هیئت های خارجی در نمایشگاه کمک نماییم و ثبت نام شرکتهای بازرگانی، بعنوان نماینده شرکتهای خارجی، هم در همین راستا است. در مجموع در قسمت بین المل قویتر از دوره قبل عمل خواهد شد.
طهاری در انتها اظهار داشت: همچون دوره های پیشین تلاش داریم تا قبل از شروع نمایشگاه شرکت هایی که مقرر است در نمایشگاه حضور داشته باشند را از راه تهیه گزارش و خبر، معرفی نماییم تا علاقه مندان با توانمندی های این شرکت ها آشنا گردند.


منبع:

1402/04/03
11:07:14
5.0 / 5
539
تگهای خبر: ابزار , سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک