URLبا حضور رئیس صندوق نوآوری صورت گرفت؛

رونمایی از ۲ محصول شرکتهای دانش بنیان در عرصه مالی

رونمایی از ۲ محصول شرکتهای دانش بنیان در عرصه مالی

کوتاه کننده لینک: با حضور رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از دو محصول جدید شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی رونمایی گردید.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، در پانزدهمین دوره نمایشگاه صنعت مالی (بانک، بیمه و بورس)، از محصولات جدید دو شرکت دانش بنیان با حضور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی رونمایی گردید.
محصول یک شرکت، زیرساخت ابری سیستم یا «کوبیت» است. این محصول مجموعه ای از سامانه های کمکی مانند ابزار احراز هویت و صدور گواهی و... است. این محصول بستری است که مشتریان را قادر می سازد تا برنامه های تجاری را بدون احتیاج به ساخت و نگهداری زیرساخت، توسعه دهند و اجرا و مدیریت کنند.
دومین محصول سامانه بانکداری دیجیتال «آدانیوم» بود که رونمایی گردید. این سامانه با تمرکز بر نیازهای مشتریان حقوقی و شرکتی، از پنج سال قبل در اکوسیستم بانکی فعال گشته است و در ۶ بانک به ده ها هزار شرکت و بیشتر از دو میلیون کاربر بانکی خدمات رسانی می کند.
ویژگی بارز فنی این محصول، استفاده از امضای دیجیتال بعنوان شیوه اصلی احراز اصالت درخواست ها است که بدین وسیله بالاترین حد امنیت و انکارناپذیری در تراکنش های دیجیتالی فراهم می شود و به بانک امکان می دهد تا با مدیریت مناسب ریسک، محدودیت سقف های مرسوم در تراکنش های غیرحضوری را مطابق نیازهای کسب و کار و مشتریان حقوقی کم کند.

1402/03/21
10:08:34
5.0 / 5
356
تگهای خبر: ابزار , خدمات , دیجیتال , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک