URLاز سوی وزارت علوم؛

فراخوان دوم طرح دستیار فناوری

فراخوان دوم طرح دستیار فناوری

به گزارش کوتاه کننده لینک، فراخوان دوم طرح دستیار فناوری از جانب وزارت علوم جهت اجرا در پارک های علم و فناوری اعلام گردید و متقاضیان تا ۲۶ خرداد برای ثبت نام فرصت دارند.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، طرح حاضر تحت عنوان «طرح دستیار فناوری» با راهبری و هدایت دو نهاد دانشگاه و پارک های علم و فناوری در هر استان برنامه ریزی شده است. این طرح بر مبنای هدایت هدفمند آموزه های دانشجویان در جهت استفاده کاربردی و کسب تجربه عملی جهت شکل گیری دانشگاه جامعه محور، پاسخگو و کارآفرین و ایجاد انگیزه و حس امید و نشاط و القای تفکر آموزش پویا در دانشجویان و با هدف تربیت نیروی متخصص برای فعالیت فناورانه و مهارت آموزی دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی و شرکتهای فناور و دانش بنیان میزبانان دانشجویان متقاضی تنظیم و برنامه ریزی شده است.
این طرح در جهت بهبود توانمندی دانشجویان درحال تحصیل و عرضه آموزش های در رابطه با کارآفرینی و کار تیمی به منظور توسعه همکاریهای متقابل دانشگاه و پارک، مهارت آموزی به دانشجویان جهت ورود به بازار کار، تقویت واحدهای فناور دانش بنیان با تأمین نیروی کار متخصص و ارتقای توان پاسخگویی دانشگاه به نیازهای جامعه تنظیم و برنامه ریزی شده است.
در این طرح دانشجویان با ثبت نام در سامانه طرح و بر مبنای قرارداد منعقده شده یک دوره ۶ ماهه و در مجموع به مدت ۳۰۰ ساعت در واحدهای فناوری مستقر در پارک علم و فناوری مشغول به کار خواهند شد و بعد از انجام ارزیابی، از حمایت های مالی این طرح برخوردار خواهند شد.
بازه ثبت نام در این طرح از ۶ تا ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ تعیین شده و در انتهای دوره هم گواهی انتهای دوره طرح دستیار فناوری برای متقاضیان صادر می شود.
لازم به ذکر است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آیین نامه طرح به سامانه دستیار فناوری به آدرس www.parkintern.ir رجوع نمایند.

منبع:

1402/03/10
09:09:24
5.0 / 5
375
تگهای خبر: شركت , فناوری , متخصص , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک