URLبهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت

سرمایه گذاری فعالیتی تجاری و پر خطر است، اما اینکه پول شما برای شما کار کند، در طول زمان بسیار سودمند است. فضای ارز های دیجیتال نوسانات بزرگی را در هر دو جهت به خود می‌دهد که هم سودهای باورنکردنی و هم زیان‌های خردکننده را به‌عنوان نتایج محتمل نشان می‌دهد.


سرمایه گذاری فعالیتی تجاری و پر خطر است، اما اینکه پول شما برای شما کار کند، در طول زمان بسیار سودمند است. فضای ارز های دیجیتال نوسانات بزرگی را در هر دو جهت به خود می‌دهد که هم سودهای باورنکردنی و هم زیان‌های خردکننده را به‌عنوان نتایج محتمل نشان می‌دهد. در مقایسه با سهام سنتی، ارزهای رمزنگاری شده بسیار بی ثبات هستند و سرمایه گذاران را ملزم می کنند تا خود را برای انواع سناریوها آماده کنند. فروش وحشتناک و خرید FOMO همیشه در درازمدت کمکی نمی کند، و با توجه به ناهمواری حرکت بازار، می تواند با نگاه کردن به تصویر بزرگتر به هموار شدن اوضاع کمک کند. اگر به دنبال مشاوره در مورد نحوه سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت در ارزهای دیجیتال هستید، به جای درستی آمده اید. ما در تیم زوم ارز هیچ ارز دیجیتال خاصی را به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری توصیه نمی کنیم.

 

آیا بیت کوین در دراز مدت افزایش می یابد؟

بیت کوین دارای سقف عرضه ثابت 21 میلیون توکن است که به ماینرها برای تامین امنیت شبکه به صورت پاداش داده می شود. هر چهار سال یا بیشتر، نرخ عرضه به نصف کاهش می یابد و با گذشت زمان، بیت کوین بیش از پیش کمیاب می شود. بیت کوین تنها ارز دیجیتالی نیست که این نوع کاهش نرخ عرضه دوره ای را دارد. آلتکوین های مختلف نیز از یک برنامه عرضه کاهش ارزش پیروی می کنند. از آنجایی که تنها تعداد محدودی بیت کوین وجود خواهد داشت، حتی سکه های از دست رفته نیز به کمیاب شدن دارایی کمک می کنند.

ارزهای رمزنگاری شده پیشنهاد ارزش قابل توجهی را ارائه می دهند که می توانید مبالغ کمی را سرمایه گذاری کنید و سودهای کلان به دست آورید، اما این به این معنی نیست که هیچ ریسکی در آن وجود ندارد. در واقع، بیشتر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال با تنوع بخشیدن به پرتفوی خود به دارایی های متعدد، ریسک را به حداقل می رسانند.

شما می توانید قیمت ارز های دیجیتال را در سایت زوم ارز مشاهده نمایید..

 

 

 

آیا باید روی آلت کوین ها سرمایه گذاری کنم؟

Grayscale Investments، یکی از برجسته ترین سرمایه گذاران نهادی جهان در عرصه بلاک چین، دارای سبد دارایی تشکیل شده از ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، استلار و ریپل است. سبد دارایی های دیجیتال گری اسکیل عمدتاً توسط بیت کوین اشغال می شود که بیش از 6 میلیارد دلار از کل 7.3 میلیارد دلار AUM را به خود اختصاص می دهد، اما داشتن ترکیبی از بیت کوین و سایر آلت کوین ها مکان خوبی برای شروع است. افراد بسیار بیشتری نسبت به آلتکوین هایی مانند Litecoin و XRP وجود دارند که مبالغ زیادی را در اولین ارز دیجیتال جهان سرمایه گذاری می کنند. هنگامی که یک آلتکوین سقوط می کند، سود حاصل از بیت کوین یا سایر آلتکوین ها ممکن است ارزش سبد شما را کاهش دهد. در واقع، بسیاری از سرمایه‌گذاران آلت‌کوین پس از شروع رشد بیت‌کوین، وجوه خود را به بیت‌کوین منتقل می‌کنند و در حالی که ارزش آلت‌کوین‌ها کاهش می‌یابد، حجم بیت‌کوین خود را افزایش می دهند.

 

در بلندمدت روی چه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنم؟

این سوال که بهترین ارزهای رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری کدامند پاسخ واحدی ندارد. برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت، بسیاری از مشتریان انتخاب می‌کنند که بر اساس ارزش بازار به سکه‌های برتر مانند BTC، XRP و ETH و موارد دیگر که در جدول قیمت ارزهای دیجیتال نشان داده شده است، پایبند باشند. این به شما ایده خوبی از آنچه جامعه به طور کلی فکر می‌کند ارزشمندتر است و راهی عالی برای فرو بردن پای شما در دنیای فناوری بلاک چین است، می‌دهد. برخی از پروژه‌های جدید به همان سرعتی که عرضه  می‌شوند وارد رتبه‌های برتر می‌شوند و این آزمایش توسط بازار می‌تواند در تعیین اینکه چه چیزی زباله و چه چیزی ارزشمند است مفید باشد. سرمایه‌گذاری مقادیر زیادی در دارایی‌های پرخطر می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما این کار می‌تواند سرمایه را نابود کند، به‌ویژه برای سرمایه‌گذاران بلندمدت. رشد مداوم در طول زمان نشان می دهد که یک دارایی چقدر برای بازار ارزش دارد.

 

چگونه بفهمیم کدام ارز دیجیتال ارزش سرمایه گذاری دارد؟

سرمایه گذاری در هر چیزی نیازمند تحلیل است. برای سرمایه گذاری های بلندمدت، سرمایه گذاران از سه روش اصلی برای اندازه گیری روند صعودی و ریسک یک دارایی خاص استفاده می کنند. تحلیل بنیادی ارزش ذاتی یک نشانه یا پروژه را در زمینه بازار فعلی و چشم انداز آن ارزیابی می کند. اکثر پروژه‌ها قبل از فروش توکن، یک White paper منتشر می‌کنند، که مطالعه این سند می‌تواند بینش عمیق‌تری را در مورد آنچه دارایی ارائه می‌دهد ارائه دهد. اطمینان حاصل کنید که عوامل اقتصادی و سایر رویدادهای خاص صنعت مانند نصف شدن عرضه بیت کوین را هر چهار سال یکبار مرور کنید. اگرچه ممکن است ترسناک باشد، اما یک حقیقت ثابت شده در زمان سرمایه گذاری است: برای کسب بازده بیشتر، باید ریسک بیشتری را بپذیرید. هنگامی که قصد دارید در کوتاه مدت درآمد کسب کنید، باید آماده باشید که سرمایه گذاری خود (و شاید حتی بیشتر!) را نیز در آن بازه زمانی از دست بدهید، به خصوص در بازارهای پر نوسانی مانند ارزهای دیجیتال.

اصطلاح دیگر برای تجارت کوتاه مدت، تجارت تهاجمی است. چرا؟ زیرا به امید کسب سود بیشتر ریسک بیشتری می کنید. سرمایه گذاری از هر نوعی که باشد مستلزم ایجاد تعادل و مبادله دائمی بین ریسک و بازده است.معاملات کوتاه‌مدت را می‌توان به دسته‌های مختلفی تقسیم کرد که بر اساس سرعت دریافت سود - ساعت، روز یا هفته. به طور کلی، هرچه بازه زمانی معاملات کوتاه‌تر باشد، ریسک آن معامله بیشتر می‌شود.

 

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال: سود در عرض چند ساعت

 معاملات روزانه یکی از انواع معاملات کوتاه مدت تهاجمی است. هدف شما خرید و فروش ارز های دیجیتال مختلف در یک روز است و قبل از رفتن به رخت خواب سود می کنید یا ضرر. در بازارهای سنتی مانند بازار سهام، یک روز معاملاتی اغلب در ساعت 4:30 بعد از ظهر به وقت محلی به پایان می رسد. اما بازار ارزهای دیجیتال 24 ساعته و 7 روز هفته کار می کند، بنابراین می توانید ساعات معاملات روزانه خود را متناسب با برنامه خود تعیین کنید. خیلی تمیز، درسته؟ يادت باشه قدرت زياد مسئوليت زيادي هم به همراه داره . در اینجا چند سوال وجود دارد که باید از خود بپرسید تا تعیین کنید آیا معاملات روزانه واقعاً مسیر ارز دیجیتال مناسب شماست یا نه:

آیا زمانی برای اختصاص دادن به معاملات روزانه دارید؟ اگر یک شغل تمام وقت دارید و نمی توانید تمام روز به صفحه نمایش خود بچسبید، احتمالاً معاملات روزانه برای شما مناسب نیست. اطمینان حاصل کنید که از زمان شرکت خود برای معامله کردن استفاده نمی کنید. نه تنها می توانید اخراج شوید، بلکه نمی توانید زمان و انرژی مورد نیاز خود را نیز به معامله اختصاص دهید.

تحمل ریسک کافی برای معاملات روزانه را دارید؟

حتی اگر از نظر مالی بتوانید به طور بالقوه معاملات روز پول را از دست بدهید، آیا مایل به انجام این کار هستید؟ آیا این قدر را دارید که شاهد بالا و پایین رفتن سبد سهام خود به صورت روزانه باشید؟ اگر نه، شاید معاملات روزانه برای شما مناسب نباشد.اگر تصمیم خود را گرفته اید که تجارت روزانه مسیر مناسبی برای ارزهای رمزنگاری شده برای شما است، در بخش های زیر نکاتی به اشتراک گذاشته می شود که قبل از شروع باید به خاطر بسپارید.

از آنجایی که ارزهای دیجیتال بدون مرز در سطح بین‌المللی معامله می‌شوند، یکی از راه‌هایی که می‌توانید روز معاملاتی را تعریف کنید این است که از جلسات معاملاتی در پایتخت‌های مالی جهان مانند نیویورک، توکیو، منطقه یورو (متشکل از کشورهای اروپایی که واحد پول رسمی آنها یورو است، استفاده کنید. ) و استرالیا. این روش از جلسات معاملاتی مشابه در بازار ارز (فارکس) پیروی می کند.هنگامی که روزانه دارایی‌های مالی سنتی مانند سهام یا فارکس را معامله می‌کنید، می‌توانید از محرک‌های اصلی بازار که از قبل تثبیت شده‌اند، مانند گزارش سود آینده یک شرکت یا تصمیم‌گیری نرخ بهره یک کشور را دنبال کنید. بازار ارزهای دیجیتال، در بیشتر موارد، تقویم رویدادهای ریسک توسعه یافته ای ندارد. به همین دلیل است که انجام تجزیه و تحلیل بنیادی برای توسعه استراتژی معاملات روزانه برای کریپتوها سخت تر است.

مدیریت زمان

بسته به برنامه شخصی خود، ممکن است بخواهید زمان خاصی از روز را برای تمرکز بر معاملات خود برنامه ریزی کنید. این ایده که بتوانید شبانه روز معامله کنید از نظر تئوری بسیار جالب است. شما فقط می توانید در طول یک شب بی خوابی وارد برنامه معاملاتی خود شوید و تجارت را شروع کنید. اما این انعطاف‌پذیری زمانی که شروع به از دست دادن خواب می‌کنید می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

هشیار ماندن در طول معاملات روزانه یا معاملات شبانه برای این موضوع بسیار مهم است زیرا باید استراتژی‌هایی را توسعه دهید، فرصت‌های معاملاتی را شناسایی کنید و ریسک خود را چندین بار در طول جلسه معاملاتی مدیریت کنید. برای بسیاری از مردم، داشتن یک نظم و انضباط مشخص نتیجه می دهد.

 

گام به گام شروع کنید

معاملات روزانه مستلزم ریسک زیادی است. بنابراین تا زمانی که به این کار دست پیدا نکردید، از مقدار کم شروع کنید و با کسب تجربه به تدریج سرمایه خود را افزایش دهید. برخی از کارگزاران حتی به شما اجازه می دهند معاملات را با حداقل 50 دلار شروع کنید.

ارز دیجیتال لینک

Chainlink یکی از سریع‌ترین ارزهای دیجیتال در حال رشد است که ورودی و خروجی‌های ضد دستکاری و قابل اعتمادی را برای قراردادهای هوشمند پیچیده در هر بلاک چین ارائه می‌کند. سرمایه‌گذاران همچنین می‌توانند با کمک Chainlink به هر API خارجی متصل شوند و پرداخت‌ها را به هر کجا که تمایل دارند ارسال کنند. شبکه غیرمتمرکز آن امکان ارزیابی همان داده ها را قبل از تبدیل شدن به یک محرک فراهم می کند .

 

ارز دیجیتال الگوراند

اولین ارز رمزپایه ای که می تواند تمام میم کوین های اصلی را از بین ببرد، الگوراند است. مکانیسم اجماع بلاک چین منحصر به فرد آن نسبت به اثبات سهام سنتی بهبود یافته است. این مکانیسم به عنوان اثبات سهام خالص proof of stakeشناخته می شود، می تواند به طور مخفیانه و تصادفی گروه های کوچکی از دارندگان ALGO را برای رای دادن به پیشنهادات و پیشنهاد بلوک ها انتخاب کند. با وجود این تصادفی‌سازی، توسعه‌دهندگان Algorand به طور موثر  گروه‌های کوچکی از دارندگان را که سعی دارند بازار را مختل کنند، از بین برده‌اند.

 

کاردانو

یکی از بزرگترین جنبه های کاردانو نحوه ساخت آن است. کاردانو یک نقشه راه متشکل از پنج مرحله ارائه کرده است که به هدف نهایی یعنی تبدیل شدن به یک سیستم غیرمتمرکز پایدار منجر می شود. ADA همچنین قراردادهای هوشمند را در سال جاری راه اندازی کرد. همچنین یکی از محورهای اصلی این طرح، تکیه بر بررسی همتایان قبل از راه اندازی هر گونه به روز رسانی است.

 

پولکادوت

ارزهای دیجیتال ممکن است از هر تعداد بلاک چین استفاده کنند و پولکادوت قصد دارد با ایجاد یک شبکه ارز دیجیتال که بلاک چین های مختلف را به هم متصل می کند، آنها را یکپارچه کند. این ادغام ممکن است نحوه مدیریت ارزهای دیجیتال را تغییر دهد. پولکادوت همیشه در روند های صعودی رشد خوبی داشته البته باید توجه داشت که بیشتر اززهایی که در اکوسیستم کریپتو هستند سود های نجومی می دهند.

 

دوج کوین

به لطف افراد مشهور و رهبران غول پیکر فناوری، DOGE به عنوان یکی از مهم‌ترین میم‌کوین‌ها، موضوع داغ بازار ارز های دیجیتال بوده است. از سال 2013، Dogecoin توانسته مجموعه ای از طرفداران وفادار را به خود جذب کند و به یک گزینه برجسته ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری  تبدیل شود. هیچ محدودیتی برای تعداد Dogecoin هایی که می توان تولید وجود ندارد، که باعث می شود با افزایش عرضه، ارز در طولانی مدت در معرض کاهش ارزش قرار گیرد.

 

استلار

Stellar نماد همه چیزهای خوب در مورد توسعه فناوری بلاک چین متمرکز بر مالی است. با زیرساخت پرداخت موجود، اعتبار و تسویه یک پرداخت برون مرزی ممکن است تا یک هفته طول بکشد. چیز دیگری که استلار را نسبت به سایر رقبای شبکه پرداخت خود محبوبیت زیادی بخشید، فی شبکه آن است.

 

از اسکالپینگ خودداری کنید

اسکالپینگ کوتاه‌مدت‌ترین استراتژی معاملاتی است که برخی از معامله‌گران  انتخاب می‌کنند. این اساساً به معنای پریدن و خروج مکرر از معاملات، گاهی اوقات در عرض چند ثانیه است. اگر برای هر معامله ای کارمزد می پردازید، نه تنها هنگام اسکالپ کردن، خود را در معرض خطرات زیادی در بازار قرار می دهید، بلکه می توانید قبل از اینکه هر گونه سودی به دست آورید، توسط کارمزدها متضرر شوید. معامله گران  به ندرت سود زیادی کسب می کنند. حال، اگر بخشی از شرکتی هستید که به کارمزدهای کمیسیون تخفیف و حساب‌های تجاری بزرگ دسترسی دارد، داستان ممکن است متفاوت باشد.

 

این مقاله توسط تیم زوم ارز تهیه شده است و از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما تشکر می کنیم.

 

منبع : https://www.zoomarz.com/

 

من دوست دارم در این مقاله، محتواهای بسیار ترند را به شما زوم ارزی های عزیز معرفی کنم، که مطمئن هستم با خواندن این مقالات در سایت زوم ارز اطلاعات شما درباره اینکه چگونه ارز دیجیتال بخریم افزایش خواهد یافت.

  1. متاورس چیست؟
  2. بهترین مشاور خرید زمین در متاورس
  3. چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم؟
  4. صرافی ارز دیجیتال چیست؟
  5. آموزش صرافی اوکی ایکس OKX
  6. آموزش صرافی بیت هامب
  7. چگونه محصول خود را NFT  کنم؟
  8. بهترین سایت ها برای ساخت و فروش NFT
  9. آموزش بازی موباکس MBOX
1401/07/16
23:02:54
5.0 / 5
357
تگهای خبر: رپورتاژ , آزمایش , بازی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک