URLدر قالب تفاهمنامه ای مقرر شد؛

راکتور استخراج محرک رشد مایع با همکاری روسیه راه اندازی می شود

راکتور استخراج محرک رشد مایع با همکاری روسیه راه اندازی می شود

کوتاه کننده لینک: توافقنامه همکاری بین گروه بین المللی صنعتی F7 از روسیه و یک شرکت ایرانی در حوزه راه اندازی نخستین راکتور استخراج محرک رشد مایع منعقد شد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از اسپوتنیک، فناوری اولیانوفسک تولید یک آماده سازی ارگانیک کاملاً سازگار با محیط زیست و ایمن را برای تحریک رشد گیاه، بهبود کیفیت و افزایش عملکرد تضمین می نماید. بنابراین، برای یک دفعه فرآوری یک هکتار زمین کشاورزی، تنها ۸۰ گرم ماده خشک مورد نیاز است تا عملکرد از ۱۰ درصد به ۳۰ درصد افزایش یابد.
Terragumat راندمان کودهای معدنی را ۲۵ درصد -۴۵ درصد می افزاید و این امکان را فراهم می آورد که بطور کلی هزینه محصولات کشاورزی را ۲۰ تا ۲۵ درصد کم شود.
در همین راستا توافقنامه همکاری بین گروه بین المللی صنعتی F۷ از روسیه و یک شرکت ایرانی منعقد شد. این پروژه روسی-ایرانی «دیپلماسی سبز» نام دارد.
«MPG F۷» تحویل و نصب خط، آموزش پرسنل و مشاوره مهندسی و فناوری بیشتر این پروژه را انجام می دهد و مواد اولیه تولید ایرانی را نیز تامین می کند.
راه اندازی نخستین راکتور استخراج محرک رشد مایع Terragumat در ایران برای اوایل سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.Terragumat دومین پروژه نوآوری موفق MPG F۷ در دو سال قبل است که در منطقه اولیانوفسک توسعه و ثبت شده است.
تاسیسات ULTRAOZONE در روسیه در مناطق مختلف - در سیبری، اورال، قفقاز، منطقه ولگا و جنوب کشور استفاده می شود. در خارج از کشور هم اکنون - در کرواسی و اتریش وجود دارند.


منبع:

1400/11/23
23:54:41
5.0 / 5
565
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک