URLمقایسه ایمنی زایی دوز یادآور واکسن کووپارس با سینوفارم

مقایسه ایمنی زایی دوز یادآور واکسن کووپارس با سینوفارم

سخنگوی پروژه واکسن رازی کووپارس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از شروع بررسی ایمنی زایی دوز یادآور این واکسن آگاهی داد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از موسسه تحقیقات و واکسن سازی رازی، دکتر محمد حسین فلاح مهرآبادی با اشاره به لزوم تزریق دوز یادآور به دریافت کنندگان واکسن های کرونا در کشور اظهار داشت: بررسی ایمنی زایی و بی خطری دوز یادآور واکسن رازی کووپارس در مقایسه با دز یادآور واکسن سینوفارم شروع شده است.
سخنگوی پروژه واکسن رازی کووپارس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی درباره شرایط مشارکت در مطالعه تصریح کرد: افراد واجد شرایط باید ۳ تا ۶ ماه از دوز دوم واکسن سینوفارم آنها گذشته باشد. البته در این مطالعه افراد واکسینه شده با واکسن سینوفارم بعنوان دوز یادآور یک نوبت واکسن دریافت می کنند و اختصاص افراد بصورت تصادفی در یکی از دوگروه دریافت کننده واکسن نوترکیب پروتئین اسپایک کووید-۱۹ تولید موسسه رازی و گروه دریافت کننده واکسن سینوفارم خواهد بود.
فلاح مهرآبادی اضافه کرد: افرادی که ۴ تا ۶ ماه از دوز دوم واکسن های رازی کووپارس، آسترازنکا، پاستوکوک و اسپوتنیک آنها گذشته باشد هم واجد شرایط شرکت در مطالعه هستند و این افراد فقط واکسن رازی را بعنوان دوز یادآور دریافت خواهند کرد.

1400/09/10
11:45:47
5.0 / 5
574
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان كوتاه كننده لینك
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک