URLوسیله نقلیه خودران سیتروئن برای تسهیل حمل و نقل شهری

وسیله نقلیه خودران سیتروئن برای تسهیل حمل و نقل شهری

کوتاه کننده لینک: سیتروئن از تولید یک وسیله نقلیه مفهومی خودران و ماژولار برای تسهیل جابجایی در شهرها و در عین حال تسریع در پیگیری امور مختلف حرفه ای آگاهی داده است.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از نیواطلس، این خودرو که اسکیت نام دارد، قابلیت نصب انواع محفظه و کابین را دارد و یکی از مزایای آن باریک بودن است که موجب می شود با حداقل مزاحمت بتواند در فضاهای محدود و شلوغ شهری حرکت نماید.
سیتروئن اسکیت به شکلی طراحی شده که می تواند بطور مداوم و بدون وقفه به فعالیت خود ادامه دهد و بطور خودکار برای شارژ در پایگاه های مخصوص مستقر شود. حداکثر سرعت این خودرو را می توان به ۲۵ یا ۵ کیلومتر در ساعت محدود کرد و سیستم تعلیق هیدرولیکی ضربه ها و تکان های آنرا برای مسافران قابل تحمل می کند.

چرخ های این خودرو با همکاری شرکت گودیر طراحی شده و موتورهای الکتریکی کوچکی برای آن در نظر گرفته شده است. لاستیک های کروی خودروی مذکور حرکت آن در ابعاد مختلف را ممکن می کند. این وسیله نقلیه ۲.۶ متر طول، ۱.۶ متر عرض و ۵۱ سانتی متر ارتفاع از سطح زمین دارد و یک سیستم مدیریت ناوگان هوشمند بر حرکت آن در سطح شهر نظارت می کند.
نصب کابین های مختلف بر روی این خودروی خودران در عرض ۱۰ ثانیه انجام می شود که تعدادی از آنها لوکس و مشابه فضای هتل ها هستند و برخی دیگر نیز عادی هستند. در داخل این کابین ها محل هایی برای قراردادن چمدان و بار، نوارهای ال ای دی نمایش دهنده وضعیت آب و هوا، اخبار و شرایط سفر، سیستم صوتی و نورپردازی و تبلت با صفحه لمسی برای تماس ویدئویی در نظر گرفته شده است.


منبع:

1400/07/15
20:26:08
5.0 / 5
672
تگهای خبر: الكتریكی , تبلت , تولید , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک