URLرویداد فناورانه حوزه معدن

رویداد فناورانه حوزه معدن

کوتاه کننده لینک: سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی میزبان ایده های نوآورانه و فناوری های حوزه لیزر، فوتونیک، مواد پیشرفته و ساخت انجام می شود.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های لیزر، فوتونیک، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رویدادی برای به کارگیری نوآوری ها در زمینه معدن فراهم نموده است.
در این راستا، سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی میزبان ایده های نوآورانه و فناوری های حوزه لیزر، فوتونیک، مواد پیشرفته و ساخت انجام می شود.
رفع نیازهای فناورانه صنایع معدنی با فناوری های بومی
این جشنواره امسال میزبان صدها ایده نوآورانه در زمینه فناوری و بخش های مختلف مورد حمایت معاونت علمی و فناوری است.
فناوری های پیشرفته معدنی همچون هوش مصنوعی، داده های کلان و شبیه سازی سه بعدی، اینترنت اشیا و واقعیت مجازی، قسمتی از اولویت های فناورانه اینوماین ۳ است.
علاوه بر ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری یونیدرو، دانشگاه تهران، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و شرکت های صنعتی فعال در زمینه معادن و صنایع معدنی در این جشنواره مشارکت دارند.
در سومین دوره این رویداد سعی شده است ضمن ایجاد استقبال گسترده فعالان زیست بوم نوآوری و فناوری معدن، نقش تخصصی هریک از بخش های این زنجیره بصورت تخصصی تعریف شده و تمامی بخش های زنجیره فناوری معدن را زیر یک سقف گرد هم بیایند.
این جشنواره مانند جشنواره پیشین شامل بخش مسابقه ایده، نمایشگاه توانمندی شرکت های دانش بنیان و ارائه نیازهای فناورانه سازمان ها و شرکت های بزرگ صنعتی خواهد بود.
ایده پردازان و صاحبان نظران می توانند تا ۱۵تیرماه امسال، ایده ها و چالش های خودرا به مرکز نوآوری یونیدرو ارسال نمایند.

1400/04/06
11:42:49
5.0 / 5
567
تگهای خبر: اینترنت , تولید , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک