URLدر پیاده روی فضایی امروز

آرایه های خورشیدی جدید در فضا نصب می شوند

آرایه های خورشیدی جدید در فضا نصب می شوند

کوتاه کننده لینک: ایستگاه فضایی بین المللی ساعاتی پیش در حساب کاربری خود در اینستاگرام از انجام یک پیاده روی فضایی اطلاع داد.


به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از ایسنا، ایستگاه فضایی بین المللی با انتشار تصاویری از فضانوردان نوشت: فضانوردان چهارشنبه ساعت ۸ بامداد به وقت منطقه زمانی شرقی(۱۶: ۳۰ به وقت تهران) به منظور نصب آرایه های خورشیدی برای تقویت سیستم برق ایستگاه فضایی بین المللی یک پیاده روی فضایی انجام خواهند داد.
این پیاده روی فضایی توسط دو تن از فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی به نامهای "شین کیمبرو"(Shane Kimbrough) و توماس پسکه(Thomas Pesquet) صورت خواهد گرفت و تلویزیون ناسا هم از ساعت ۶: ۳۰ بامداد به وقت منطقه زمانی شرقی (۱۵ به وقت تهران) پوشش زنده این عملیات را آغاز خواهد نمود.
در تصویر اول "مارک وند هی"(Mark Vande Hei) مهندس پرواز مأموریت اکسپدیشن-۶۵ به شین کیمبرو(پایین) و توماس پسکه (بالا) در تست و پوشیدن لباس فضایی ایالات متحده کمک می نماید. در تصویر دوم هم "مگان مک آرتور" و "مارک وند هی" مهندسان پرواز اکسپدیشن ۶۵ به توماس پسکه(چپ) و شین کیمبرو (سمت راست) در حالیکه آنها درحال تست لباس فضایی خود برای پیاده روی امروز هستند، کمک می کنند.
تصویر اول


تصویر دوم

1400/03/27
11:32:04
5.0 / 5
541
تگهای خبر: سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک