URLهمكاری 5 شركت بزرگ برای بهبود روش های مدیریت دیابت

همكاری 5 شركت بزرگ برای بهبود روش های مدیریت دیابت

کوتاه کننده لینک: شرکت داروسازی ˮالی لیلیˮ می خواهد طی مشارکت با چهار شرکت دیگر، روش های بهتری را برای مدیریت دیابت و مراقبت از افراد مبتلا به این بیماری عرضه نماید.


به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از ایسنا و به نقل از مدیکال دیوایس نتوورک، شرکت داروسازی آمریکایی "الی لیلی"(Eli Lilly)، توافق های بین المللی راهبردی را با چهار شرکت امضا نموده است تا مراقبت از بیماران مبتلا به دیابت که از قلم های تزریقی انسولین استفاده می نمایند، ساده تر شود.
شرکتهای "دکسکام"(DexCom)، "گلوکو"(Glooko)، "myDiabby Healthcare" و "روش"(Roche) به واسطه این مشارکت، پلت فرم های مدیریت دیابت را عرضه می دهند که برای فناوری های شرکت الی لیلی معروف به "Tempo Pen" و "Tempo Smart Button" مناسب هستند و می توانند به مدیریت بهتر دیابت کمک کنند.
فناوری Tempo Pen که در بازارهای متعدد سراسر جهان مورد تایید قرار گرفته، نسخه ای از قلم یکبار مصرف انسولین ساخت این شرکت است. Tempo Smart Button هم که به این قلم تزریقی متصل می شود، مقرر است نشانه "CE" را که نشانگر انطباق با استانداردهای بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست است، دریافت کند.
فناوری Tempo Smart Button، با نرم افزارها و ابزارهای پزشکی این چهار شرکت به کار خواهد رفت. انتظار می رود که ترکیب قلم تزریقی و اپلیکیشن "mySugr" شرکت روش بتواند به عرضه کرده های شخصی سازی شده و بینش های عملی کمک نماید.
"ماری شیلر"(Marie Schiller)، معاون شرکت الی لیلی اظهار داشت: ثبت دوز انسولین برای افرادی که از قلم تزریقی استفاده می نمایند، قطعه ای از پازل مدیریت دیابت به حساب می آید. هدف ما این است که به واسطه ادغام داده های به دست آمده از قلم تزریقی با نرم افزارهای سازگار با آن، از تصمیم گیری بهتر برای بیماران مبتلا به دیابت پشتیبانی نماییم و اطلاعات دقیق تری در مورد آنها عرضه دهیم.
شرکت الی لیلی امیدوار است که این چاره ها بتوانند در رفع موانع روانشناختی مانند ترس از افت قند خون که بر مدیریت دیابت اثر منفی می گذارند، کمک کنند.
"راس جوهانسون"(Russ Johannesson)، مدیر عامل شرکت گلوکو اظهار داشت: پژوهشها نشان می دهند که به کار گرفتن ابزارهای هوشمند بررسی انسولین به همراه دستگاههای دیجیتال بررسی سلامت می تواند نتایج در ارتباط با بیماران مبتلا به دیابت را بهبود ببخشد.
الی لیلی در نظر دارد تا نشان CE را برای Tempo Smart Button در اواخر سالجاری دریافت کند. الی لیلی با دریافت این نشان، Tempo Pen و Tempo Smart Button را به مرحله تجاری سازی و ورود به بازارهای متعدد جهانی خواهد رساند.
منبع:

1400/02/19
21:17:29
5.0 / 5
653
تگهای خبر: ابزار , دیجیتال , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک