URLدر استرالیا؛

نخستین پرواز پهپاد جنگی بوئینگ انجام شد

نخستین پرواز پهپاد جنگی بوئینگ انجام شد

کوتاه کننده لینک: شرکت بوئینگ از انجام موفق نخستین پرواز پهپاد تهاجمی خود به نام لویال وینگمن آگاهی داده است. این پهپاد بر فراز مجموعه وومرا رنج استرالیا به پرواز درآمده است.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از نیواطلس، دولت استرالیا پس از پرواز موفق این نمونه اولیه سفارش خرید سه پهپاد تهاجمی دیگر را نیز به بوئینگ ارایه داده است. طراحی و تولید این پهپاد با همکاری نیروی هوایی ارتش استرالیا انجام شده و نتیجه سه سال مطالعه و تحقیق است.
پیش از این پرواز، موتور پهپاد مورد اشاره، سیستم های کنترل و ناوبری و رابط های کاربری آن مورد بررسی و آزمایش قرار گرفتند. این پهپاد تمام خودکار زیر نظر یک ایستگاه کنترل زمینی و در راه و ارتفاع از قبل تعیین شده پرواز کرد. این پهپاد که در سال ۲۰۲۱ پروازهای آزمایشی دیگری نیز انجام خواهد داد هم به صورت انفرادی و هم در قالب گروهی قادر به انجام ماموریت های محوله است.
ارزش قرارداد ارتش استرالیا با بوئینگ برای تولید سه پهپاد جنگی دیگر ۱۱۵ میلیون دلار است و این پهپادها تا سه سال دیگر تولید و عرضه می شوند. این پهپادها برای تصمیم گیری در مورد هدف مورد حمله به هوش مصنوعی مجهز هستند و برخی انواع بمب و موشک سبک را نیز می توان بر روی آنها نصب کرد.


منبع:

1399/12/15
12:40:44
0.0 / 5
605
تگهای خبر: آزمایش , تولید , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک