URLرقابت روسیه و امریكا برای ساخت نخستین فیلم در فضا

رقابت روسیه و امریكا برای ساخت نخستین فیلم در فضا

خبرها از آن حكایت می كند كه روسیه انتخاب بازیگر برای نخستین فیلم خود در فضا را پیش از ایالات متحده شروع كرده است تا فیلم فضایی ˮتام كروزˮ را در ایستگاه بین المللی فضایی(ISS) به چالش بكشد.


به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، به نظر می آید که روسیه و ایالات متحده درگیر یک نوع جدید از مسابقه فضایی شده اند و هر دو در تلاش هستند تا نخستین کشوری باشند که در ایستگاه فضایی بین المللی(ISS) فیلم برداری می کنند.
ماه گذشته اخباری در خصوص اینکه "تام کروز" بازیگر سرشناس هالیوود برای ضبط بخش هایی از یک فیلم تا آخر سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی اعزام می شود، منتشر گردید.
اکنون به نظر می آید که سازمان فضایی روسیه ملقب به "روسکاسموس"(Roscosmos) و بزرگترین کانال تلویزیونی این کشور معروف به "کانال یک" به دنبال ارسال یک بازیگر به ایستگاه فضایی بین المللی برای یک فیلم هستند.
حالا به نظر می آید که "تام کروز" برای کسب عنوان نخستین بازیگری که در فضا بازیگری کرده است، باید رقابت کند، چون که "روسکاسموس" و "کانال یک" روسیه در حال انتخاب یک بازیگر زن هستند تا این عنوان را از "تام کروز" بگیرد.
"تام کروز" مقرر است در ماه اکتبر 2021 با سفینه فضایی "کرو دراگون"(Crew Dragon) متعلق به شرکت "اسپیس ایکس"(SpaceX) به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب شود و این تقریباً تمام آن چیزی است که درباره این فیلم آمریکایی می دانیم.
اما فیلمی که روسیه مقرر است آنرا در ایستگاه فضایی بین المللی فیلم برداری کند، "چالش" نام گذاری شده است، ولی آنها هنوز بازیگر نقش اصلی ندارند و فقط مشخص است که این بازیگر یک بازیگر زن خواهد بود.
"الکسی تروتسیوک" تهیه کننده روس اظهار داشت: ما به دنبال زنی هستیم که بتواند بر روی زمین بازی کند، سپس سخت ترین مراحل آماده سازی برای ارسال به فضا را تاب بیاورد و به فضا برود و در آنجا، در حالت بدون جاذبه قادر به بازیگری باشد.
بازیگر منتخب ایفا کننده روسی هم همانند "تام کروز" کاملاً مثل یک فضانورد آموزش می بیند. بعلاوه اینکه باید ورزشکار باشد و دارای تحصیلات عالیه باشد و سابقه کیفری هم نداشته باشد.
حال باید منتظر ماند و دید چه کسی موفق به فیلم برداری نخستین فیلم در فضا می شود.
منبع:

1399/08/17
13:20:00
5.0 / 5
936
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک