URLدر نمایشگاه اینوتكس؛

درخواست استارت اپها برای 700 سرمایه گذار ارسال شد

درخواست استارت اپها برای 700 سرمایه گذار ارسال شد

در حاشیه نمایشگاه آنلاین اینوتكس ۲۰۲۰، ۲۵ استارت آپ محصول خویش را عرضه كردند و از جانب دبیرخانه نمایشگاه، درخواست سرمایه گذاری این تیم ها به ۷۰۰ سرمایه گذار ارسال شد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، علی دادرس کارشناس دبیرخانه اینوتکس ۲۰۲۰ در اختتامیه نهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۲۰ که به صورت آنلاین در محل پارک فناوری پردیس برگزار گردید با اشاره به اینکه در این دوره از نمایشگاه ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در برگزاری آن نقش داشتند، خاطرنشان کرد: در بخش کافه سرمایه نمایشگاه اینوتکس، ۱۳۰ استارتاپ ثبت نام کردند که از این تعداد حضور ۲۵ استارتاپ مورد تایید قرار گرفت.
وی اضافه کرد: درخواست استارت اپها برای ۷۰۰ سرمایه گذار ارسال شده و در نهایت ۳۵۰ جلسه آنلاین سرمایه گذاری برگزار گردید.
دادرس با اشاره به اینکه در این دوره از نمایشگاه اینوتکس ۲۵ جلسه B۲B میان استارت آپها با شرکت ها و مجموعه های بزرگتر برگزار شد، اظهار داشت: ۶۵ سخنران در پنل های بخش استیج این رویداد سخنرانی کردند.
وی با اشاره به اینوتکس پیچ که در حاشیه اینوتکس ۲۰۲۰ برگزار شد، اظهار داشت: در بخش اینوتکس پیچ هم ۱۲۰ استارت اپ از ۶ استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۲ تیم برتر به مرحله نهایی بر روی استیج ایده های خویش را در این بخش عرضه کردند.
شبکه سازی عامل حیات استارت آپهاست
اکبر قنبرپور رئیس نهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس با اشاره به اینکه شبکه سازی استارت آپها ضامن حیات استارت آپهاست، عنوان کرد: اگر شبکه سازی در تیم های استارت آپی صورت نگیرد، گرفتار مرگ فکری خواهند شد.
معاون توسعه پارک فناوری پردیس با تاکید بر اینکه برگزاری نمایشگاههایی با رویدادهای مختلف همچون اینوتکس زمینه شبکه سازی تیم های استارت آپی را فراهم می سازد، بیان نمود: ایرانی ها از گذشته شبکه سازی می کردند که این مورد در مراسم و اعیاد ما به وفور دیده می شود از طرفی می توان اظهار داشت که برگزاری نمایشگاهها و رویدادها می تواند به شبکه سازی تیم های استارت آپی کمک نماید.
قنبرپور تصریح کرد: با وجود اینکه رویداد سال جاری با هدف شبکه سازی تیم های استارت آپی به صورت مجازی برگزار گردید بهترین فضا برای فناوران فراهم آمد ما آمادگی داریم تا این تجربه را به سایر رویدادهای نواوری منتقل نماییم.


منبع:

1399/05/26
14:14:52
5.0 / 5
1062
تگهای خبر: شبكه , شركت , فناوری , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک