URLسیاست دانشگاه های اسكاتلند در بازگشایی دانشگاه ها

سیاست دانشگاه های اسكاتلند در بازگشایی دانشگاه ها

به گزارش كوتاه كننده لینك مقامات دولت اسكاتلند اعلام نمودند كه با عنایت به شیوع كروناویروس، برخی دانشگاه ها ترم پاییز را با تاخیر آغاز می كنند.


به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از ایسنا و به نقل از بی بی سی، هم حالا اغلب دانشگاه های جهان به علت شیوع "کروناویروس" تعطیل هستند و کشورهای مختلف سیاست های مخصوص خویش را برای ترم تحصیلی آتی اتخاذ نموده اند.
اغلب دانشگاه های اسکاتلند هم ترم آتی را با تاخیر آغاز خواهند کرد.
دانشگاه "آبردین"(Aberdeen) یکی از دانشگاه هایی است که سال تحصیلی جدید را با تاخیر آغاز خواهد نمود.
"ریچارد لاچهد"(Richard Lochhead) دبیر آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی اسکاتلند اظهار داشت: اغلب دانشگاه ها پیش از تصمیم گیری منتظر اعلام جزئیات از جانب دولت بودند.
دانشگاه های اسکاتلند اخطار دادند که به علت بحران کروناویروس از حالا تا سال بعد، بیشتر از ۵۰۰ میلیون پوند از دست می دهند.
دانشگاه ادینبرو در وبسایت خود اعلام نمود: ما می خواهیم به رغم هرگونه محدودیت های مسافرت، تدریس را آغاز نماییم. مهم نیست دانشجویان ما در کجای جهان هستند. ولی این اخطار وجود دارد که کروناویروس قالب آموزشی ما را تغییر می دهد.
"پیتر ماتیسون" از مقامات این دانشگاه اظهار داشت: ما می دانیم که همچنان طرح فاصله گذاری اجتماعی را باید رعایت نماییم. ازاین رو تجمع صدها دانشجو در سالن های سخنرانی امکان پذیر نخواهد بود.
وی ادامه داد، ولی ما مشتاقیم آموزش دانشجویان را در چارچوب گروه های کوچک عرضه دهیم.
دانشگاه "داندی"(Dundee) آغاز ترم آتی را به تعویق انداخته و تاریخ جدید را ۵ اکتبر اعلام نمود.
مقامات این دانشگاه اعلام نمودند که به شکل جدی چگونگی انجام روش های تدریسی ایمن را بررسی می کنند و در عین حال کیفیت بالای آموزشی برایشان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
دانشگاه "گلاسکو کالدونیان"(Glasgow Caledonian) اعلام نمود: ما تصمیم گرفتیم سال جاری سال تحصیلی را کمی دیرتر از حد معمول شروع نماییم.
دانشگاه "آبرتای"(Abertay) هم آغاز ترم پاییزی را به تعویق انداخته است.1399/03/02
22:28:25
5.0 / 5
1162
تگهای خبر: سایت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک