URLدبیر ستاد توسعه فناوری نانو:

افزایش تولید محصولات نانویی در سال جدید

افزایش تولید محصولات نانویی در سال جدید

به گزارش كوتاه كننده لینك دبیر ستاد توسعه فناوری نانو اظهار داشت: محصولات فناورانه نانویی به خوبی جای خویش را باز كرده اند و با پشتیبانی از فعالان زیست بوم نانو می توان امسال شاهد تولیداتی بیشتر در این عرصه باشیم.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سعید سركار با اشاره به اینكه جهش تولید باید از تحقیقات و توسعه فناوری سرچشمه گیرد، اظهار داشت: از نظر نیروی انسانی ظرفیت خوبی در كشور وجود دارد. فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری حوزه نانو در این سال ها با خلاقیت و نوآوری خود محصولات مناسبی رت تولید كرده اند كه بر كیفیت زندگی مردم هم اثرات مطلوبی گذاشته است.
وی درباره توسعه صادرات محصولات نانو همینطور اظهار داشت: برای جهش در تولید باید بازار این محصولات هم گسترده شود. پس توسعه صادرات دانش بنیان ها در این حوزه اقدامی اساسی است كه در این ستاد هم مبحث با جدیت پیگیری می شود.
دبیر ستاد توسعه فناوری نانو، با اشاره به اینكه هم اكنون هم این محصولات به ۴۵ كشور صادر می شود اظهار داشت: محصولات فناورانه نانویی به خوبی جای خویش را باز كرده اند و با پشتیبانی از فعالان زیست بوم نانو می توان امسال شاهد تولیداتی بیشتر در این عرصه باشیم.
سركار اظهار داشت: شكل گیری و شكوفایی زیست بوم فناوری و نوآوری كمك بسیاری به تحقق شعار «جهش تولید» كرده است.

1399/01/29
20:33:01
5.0 / 5
1384
تگهای خبر: تولید , فناوری , كیفیت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک