URLپرواز در كنار هواپیماها با جت بالدار! بعلاوه فیلم

پرواز در كنار هواپیماها با جت بالدار! بعلاوه فیلم

به گزارش كوتاه كننده لینك یك تیم معروف به ˮجتمنˮ از توانایی جدید جت بالدار خود رونمایی كردند و نشان دادند كه وسیله نقلیه پروازی آنها چگونه می تواند با سرعت بسیار بالا در ارتفاعی بی نظیر قرار بگیرد.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از نیو اطلس، نمایش جدید تیم "جتمن"(Jetman) و "وینس رفت"(Vince Reffet) بعنوان خلبان، نقطه عطف دیگری در برخاستن از زمین، سپس كمك گرفتن از چهار موتور توربینی تعبیه شده روی بال های كربنی و پرواز در آسمان را نشان داده است.
تیم "جتمن" بعد از نشان دادن قابلیت های وسیله نقلیه پرنده خود در دسامبر گذشته، حالا نشان داده است كه این وسیله چگونه می تواند از یك شناور الكترونیكی معلق در هوا به یك پرواز كننده فوق سریع تبدیل گردد.
قابلیت پرواز این جت بالدار، تیم جتمن را از سایر دستگاه های پرواز شخصی مانند تخته های جت(jet boards)، جت پك ها(jetpacks) و لباس های جت(jet suits) جدا می كند، چونكه امكان پروازی كارآمدتر را با سرعت بسیار بالا تا سرعت ۴۰۰ كیلومتر در ساعت به همراه امكان انجام حركات آكروباتیك بسیار جذاب حین پرواز فراهم می آورد.
تیم جتمن تنها گروهی است كه تابحال توانسته دستگاه خویش را به ارتفاعات بالا ببرد و در پروازهای خود در كنار هواپیماها پرواز كند.
در این ویدیوی جدید، "رفت" پیش از برخاستن، دریچه گاز و چهار توربین جت خویش را امتحان می كند و سپس برمی خیزد و به ارتفاع ۱۸۰۰ متری بر فراز شهر دبی می رود. وی در نهایت با اتمام پرواز و حركات نمایشی خود، چتر نجات خویش را باز می كند تا فرودی آرام را تجربه كند.
البته استفاده از چتر برای صرفه جویی در مصرف سوخت صورت می گیرد، نه اینكه این جت توانایی فرود آوردن خلبان را نداشته باشد.
كل این پرواز سه دقیقه به طول انجامید و نشان داد كه این جت چقدر سریع می تواند خویش را به آسمان برساند.
انتقال از زمین به ارتفاع در این پرواز بسیار بی دردسر به نظر می آید و وسیله با سرعت حیرت انگیزی شتاب می گیرد تا به سمت بالا حركت نماید.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1398/11/29
14:59:59
5.0 / 5
2124
تگهای خبر: الكترونیكی , چت , دانلود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک