URLپیتزای ربات پز را در نمایشگاه CES 2020 بخورید

پیتزای ربات پز را در نمایشگاه CES 2020 بخورید

كوتاه كننده لینك: در نمایشگاه CES2020 میلادی بازدیدكنندگان می توانند پیتزای ربات پز بخورند. در این نمایشگاه یك سیستم رباتیك و خودكار نمایش داده می شود كه در هر ساعت 300 پیتزا می پزد.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از نیواطلس، بازدیدكنندگان از نمایشگاه محصولات مصرفی الكترونیكی(CES) در ۲۰۲۰ میلادی می توانند پیتزاهایی ربات پز بخورند! شركت خدماتی Centerplate از Picnic( تهیه كننده فناوری های صنعتی غذایی) خواسته تا سیستم تهیه غذای رباتیك و خودكاری را فراهم آورد كه می تواند در یك ساعت ۳۰۰ پیتزا در نمایشگاه بپزد. این سیستم در اصل برای تولید انبوه پیتزا ابداع شده است. سیستم تولید غذای خودكار شركت Picnic در ماه اكتبر در استادیوم«تی موبایل پارك» سیاتل آزمایش شد. این سیستم ماژولی است و فضای زیادی اشغال نمی نماید. همین طور با استفاده از یادگیری عمیق خودرا با وظایف و محیطش تطبیق می دهد.
بگفته شركت پیك نیك استفاده از سیستم تولید غذای مذكور نیازمند آموزش اندكی است و طوری طراحی شده تا علاوه بر پیتزا انواع غذاهای دیگر همچون نان، ترتیلا و غیره را تهیه نماید. پیك نیك معتقد می باشد این سیستم خودكار برای مغازه های كوچك، فروشگاه های زنجیره ای، رستوران های مجازی و آشپزخانه های بیرون بر مناسب می باشد. نمایشگاه CES در ۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی شروع می شود.


منبع:

1398/10/03
12:54:57
5.0 / 5
1129
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک