URLفراری فعلا خیال برقی شدن ندارد!

فراری فعلا خیال برقی شدن ندارد!

به گزارش كوتاه كننده لینك شركت خودروسازی مشهور ˮفراریˮ گویا حداقل تا سال ۲۰۲۵ هیچ خودروی برقی تولید نخواهد كرد، چون كه می خواهد ابتدا كاملا بر مشكلات شارژ مجدد باتری این خودرو ها و میزان پیمایش مسیر توسط این خودرو ها فائق آید.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اینكه "فراری"(Ferrari) از نخستین خودروی هیبریدی خود رونمایی كرده است، به این مفهوم نیست كه آماده استقبال كامل و راه اندازی خط تولید خودرو های برقی است.
"لوئیس كامیلری" رئیس این شركت به خبرنگاران اظهار داشت كه این برند سازنده خودرو های سوپراسپرت ایتالیایی حداقل تا سال ۲۰۲۵ یك خودروی برقی(EV) تولید نخواهد كرد. البته این تصمیم به علت خصومت با برقی شدن خودرو ها و شك و تردید فراری نیست، بلكه بدان مفهوم است كه "كامیلری" اعتقاد دارد كه این فناوری باید انتظارات را از فراری كاملا برآورده كند.
مدیر این شركت اظهار داشت: موانع قابل توجهی در راه توسعه محدوده پیمایش و سرعت شارژ مجدد خودرو های برقی وجود دارد كه مانع از تولید یك خودروی برقی توسط فراری می شود. باآنكه فراری در حال بررسی احتمال تولید یك خودروی الكتریكی GT است، اما بیشتر تمركز فراری روی خودرو های هیبریدی مانند "SF۹۰ Stradale" است.
وی ادامه داد: این شركت می خواهد تا سال ۲۰۲۲ خودرو های هیبریدی ۶۰ درصد از فروش این شركت را تشكیل دهند و در جستجوی گزینه های دیگری مانند سلول های سوخت هیدروژن و سوخت های زیستی است تا مشخص شود كه كارآمدترین و مؤثرترین روش چیست.
این خبر امكان دارد برای طرفداران فراری تاسف آور باشد، چون كه فعلا نمی توانند ببینند یك خودروی بدون تولید گازهای گلخانه ای از سوی فراری چه شكلی خواهد بود.
پورشه تایكان از برند پورشه نسبتا چابك و سریع است، اما با هر بار شارژ كه حداقل ۲۰ دقیقه طول می كشد، فقط ۲۰۱ مایل را طی می كند.
اما این فناوری در حال پیشرفت است. نسل بعدی تسلا رودستر(Roadster) مقرر است با یك باتری متراكم برد ۶۲۰ مایل داشته باشد كه در این صورت از بالاترین شتاب صفر تا صد (۱.۹ ثانیه) و بیشینه سرعت ۲۵۰ مایل بر ساعت برخوردار خواهد بود.
شارژرهای سریع هم در حال توسعه و رواج هستند. اما سؤال این است كه آیا این پیشرفت ها با سرعت كافی برای جلب رضایت فراری رخ می دهند یا خیر؟1398/09/25
20:18:55
5.0 / 5
1124
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک