URLبا وجود ۹هزار محصول دانش بنیان؛

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

كوتاه كننده لینك: 9 هزار محصول در هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت عرضه می شود.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از معاونت علمی و فناوری، عبدالرضا مجدالدین مدیركل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی و فناوری با اشاره به برنامه ریزی های انجام گرفته برای برگزاری موثرتر «هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور بیشتر از ۳۵۰ شركت و با ارائه بیشتر از ۹ هزار محصول در در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه سال جاری برگزار می شود.
مدیركل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار، در تكمیل توضیحات پیرامون برنامه ریزی های انجام گرفته برای برگزاری این نمایشگاه اظهار نمود: بوسیله ارائه وام با كارمزد كم به شركت ها و نیز ارائه تخفیف به دانشگاه ها بعنوان خریداران محصولات، كوشیدیم از یارانه محوری به سمت تسهیل محوری حركت نماییم.
وی افزود: این نمایشگاه با حضور بیشتر از ۳۵۰ شركت و با ارائه قریب به ۹ هزار محصول برای عرضه به دانشگاه ها، مراكز علمی، سازمان ها و دستگاه های اجرایی و شركت های خصوصی برگزار می گردد.
وی با اشاره به اینكه هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت همزمان با بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می شود، اظهار داشت: در روز بیست و ششم آذر ماه از پژوهشگران و فناوران برگزیده كشوری در حضور مسئولان و مقامات كشوری تجلیل به عمل می آید.
مجدالدین اضافه كرد: عمده بازدیدكنندگان نمایشگاه از محیط های دانشگاهی و مراكز علمی و پژوهشی هستند. همین طور هیئت های بازدیدكننده از سایر كشورها نیز در نمایشگاه حضور داشته و امكان فروش به آنها را هم داریم و برخی كشورها، به خصوص از خرید محصولات مربوط به حوزه فناوری، استقبال می كنند.
وی با اشاره به اینكه شركت ها محصولات خودشان را در نمایشگاهی كه بیشتر خریداران از محیط های علمی دانشگاهی حضور دارند، ارائه خواهند كرد، اظهار داشت: با شركت ها توافق می نماییم كه در ارائه محصولات به دانشگاه ها تخفیف قائل شوند و ما تسهیلی برای آنها فراهم كردیم كه برای آنها تأمین منبع كند و تولید را سرعت بخشد.
مدیر كل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار درانتها اظهار نمود: از طرفی تخفیفی هم برای دانشگاه ها قائل می شویم كه آنها را از سوبسیدمحوری خارج می كند و شركت های سازنده نیز مورد حمایت بیشتری قرار می گیرند؛ چونكه هدف این نمایشگاه نیز رونق تولید و افزایش تولید دستگاه ها و تجهیزات ساخت داخل است.


منبع:

1398/09/10
14:47:35
5.0 / 5
1202
تگهای خبر: آزمایش , تولید , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک