URLبا جابه جایی ۶۰۰ میلیون بسته؛

تونل های زیرزمینی در لندن پستچی می شوند

تونل های زیرزمینی در لندن پستچی می شوند

كوتاه كننده لینك: یك شركت انگلیسی می خواهد مجموعه ای از تونل های حامل مغناطیس بسازد كه كالاها را با سرعتی بالا به مقصد برسانند. این سیستم می تواند تنها در یك سال 600 میلیون بسته را در لندن جابه جا كند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از دیلی میل، یك شركت حمل و نقل انگلیسی مقرر است شبكه ای از تونل های زیرزمینی راه اندازی كند تا سالانه فقط در لندن بیشتر از ۶۰۰ میلیون بسته را به مقصد برساند.
شركت Magway در لندن در سال ۲۰۱۷ توسط روپرت كروز، یكی از مهندسان پروژه هایپرلوپ الون ماسك و فیل دیویس یك كارشناس تجاری تاسیس شده است. ۷۲ هزار واگن كه چهار بسته در آنها قرار دارد در یك مسیر مغناطیسی در مجموعه ای از تونل ها حركت می كنند. نیروی مغناطیس در صورتیكه با شارژ الكتریك حامله شده باشد، كالسكه ها را به سمت جلو می راند.
بدین سان خرده فروشان می توانند به روشی ارزان و سریع كالاهایشان را توزیع كنند. چنین سیستمی طی ۳ سال راه اندازی می شود. این شركت تابحال ۱.۵ میلیون پوند سرمایه جمع آوری كرده و همین طور بنیاد Innovate UK نیز بودجه ای ۶۵۰ هزار پوندی به آن اعطا كرده است. این شركت مشغول مذاكره با مقامات فرودگاه هیترو است تا بتواند مجموعه ای از تونل ها سازد كه كالاها و چمدان ها را به پایانه های فرودگاهی برساند. این پروژه در حقیقت برای آزمایش سیستم Megaeay انجام می شود. اما ساخت تونل ها و واگن های حمل بار به ازای هر یك مایل ۱.۵ میلیون پوند هزینه دارد. علاوه بر آن به ۳.۵ میلیون پوند دیگر نیاز است تا برنامه ریزی و فعالیت های قانونی و اداری آن صورت گیرد. در همین راستا دومین مرحله از سرمایه گذاری در این شركت در وب سایت Crowdcube انجام شد تا بیشتر از ۷۵۰ هزار پوند سرمایه جمع آوری كند.


منبع:

1398/08/26
19:11:43
5.0 / 5
1113
تگهای خبر: آزمایش , سایت , سیستم , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک