URLب ام و هاچبك های الكتریكی می سازد

ب ام و هاچبك های الكتریكی می سازد

كوتاه كننده لینك: شركت خودروسازی ب. ام. و آلمان اعلام نمود می خواهد در سال 2021 آغاز به ساخت یك سری جدید موسوم به ˮ1 seriesˮ كند كه شامل خودرو های هاچبك الكتریكی خواهد بود.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، در حالی كه حالا مدتی است كه می دانیم شركت ب. ام. و(BMW) می خواهد نمونه های الكتریكی از محبوب ترین خودرو های خودرا تولید نماید، حالا برنامه های قطعی تری را به اشتراك گذاشته است در خصوص اینكه در سال ۲۰۲۱ مبادرت به تولید و عرضه یك سری از هاچ بك های برقی خواهدنمود.
"رابرت ایرلینگر" رئیس بخش خودروی برقی ب. ام. و فاش كرد كه این شركت می خواهد نسخه برقی از هاچ بك سری ۱ خودرا با نام BMW i۱ در اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه نماید.
خودروی i۱ یك خودروی سطح پایه خواهد بود كه مانند خودروی بنزینی معمولی به نظر می آید. یعنی بیشتر یك iX۳ خواهد بود تا یك i۳.
"ایرلینگر" در ادامه این مصاحبه اضافه كرد: ب. ام. و به این انعطاف پذیری رسیده است كه الان می داند مدل بعدی كه برقی می شود كدام مدل خواهد بود. مشتریان در تمام نمونه كارهای ما الكتریكی سازی را مشاهده خواهند كرد.
وی ادامه داد: ما می توانیم موتورهای دیفرانسیل جلو و همین طور دیفرانسیل عقب را باردیگر طراحی نماییم و هر دو قادر به كار با موتورهای برقی و دیگر فناوری ها باشند. مشتریان ما قدرت انتخاب بیشتری خواهند داشت.
در اوایل سال جاری ب. ام. و در رویداد NEXTGen اعلام نمود كه می خواهد تا سال ۲۰۲۳ تعداد ۱۲ خودروی كاملاً برقی و ۱۳ خودروی هیبریدی را تولید نماید.
علاوه بر i۱، بعضی از نخستین وسایل نقلیه الكتریكی كه راه خودرا به نمایشگاه ها باز خواهند كرد شامل شاسی بلند iX۳ و سدان i۴ خواهند بود.
منبع:

1398/07/17
22:11:17
5.0 / 5
1139
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک