URLتعبیه كیف پول بیت كوین روی گوشی بلاك چین اچ .تی .سی

با پرداخت بیت كوین از این گوشی تخفیف بگیرید

با پرداخت بیت كوین از این گوشی تخفیف بگیرید

كوتاه كننده لینك: شركت اچ. تی. سی می خواهد یك كیف پول مخصوص رمزارز بیت كوین را روی گوشی جدید مجهز به فناوری بلاك چین خود تعبیه كند و كاربرانی كه با این گوشی بیت كوین خرج كنند، تخفیف می گیرند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شركت اچ تی سی(HTC) روی ساخت موبایل های رمزنگار جدی است، چنان كه اخیرا اعلام نموده است همكاری جدیدی را با Bitcoin.com آغاز نموده كه طی آن تمام گوشیهای جدید Exodus 1 با كیف پول بیت كوین(BCH) به صورت از پیش نصب شده عرضه شوند.
در ضمن اچ. تی. سی برنامه كیف پول بیت كوین را در دستگاه های موجود با یك به روزرسانی اضافه می كند.
از آن طرف فروشگاه آنلاین Bitcoin.com نیز بعنوان قسمتی از این همكاری، فروش گوشیهای Exodus 1 را در سایت خود آغاز نموده است.
در آینده نزدیك نیز كاربری اگر قصد خرج كردن از كیف پول بیت كوین خودرا داشته باشد، می تواند هنگام پرداخت با یك گوشی اچ تی سی از تخفیف برخوردار شود.
در صورتیكه این همكاری جدید چیزهای زیادی را در مورد نگرش HTC به آینده مشخص می كند، اما قرار بود Exodus 1 چیزی فراتر از یك گوشی مجهز به كیف پول بیت كوین باشد.
هنگامی كه "فیل چن" یكی از مقامات HTC با "نیك سامرز" خبرنگار انگجت در مورد این گوشی صحبت كرد، آنرا یك "اسب تروا" برای معماری مجدد اینترنت توصیف كرد. وی از این گوشی بعنوان راهی برای تأمین امنیت و كنترل اطلاعات شخصی خود یاد كرد.
اچ تی سی با همكاری با Bitcoin.com در حال جلب توجه است و از این واقعیت ناشی می شود كه برای بقا تلاش می كند. این شركت باید راهی برای فروش بیشتر دستگاه های خود پیدا كند و این همكاری موجب می شود Exodus 1 در معرض دید قرار بگیرد.
منبع:

1398/06/26
15:17:15
5.0 / 5
1122
تگهای خبر: اینترنت , سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک