URLدر استرالیا؛

پوستر دیواری پیش بینی كننده آب و هوا به بازار آمد

پوستر دیواری پیش بینی كننده آب و هوا به بازار آمد

كوتاه كننده لینك: افراد معمولا برای كسب اطلاع در مورد وضعیت آب وهوا از گوشیهای هوشمند استفاده می نمایند. اما یك شركت استرالیایی پوستر دیواری هوشمندی برای اعلام وضع آب و هوا ابداع كرده است.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از نیواطلس، این شركت نوپا كه Typified نام دارد، می گوید پوسترهای هوشمند Oli Woods هم هنری و هم جذاب بوده و ظاهر و رنگ آنها بر اساس شرایط آتی آب و هوا تغییر می كند.
پوستر مورد اشاره كه از كاغذهای متعارف مورد استفاده برای تولید كاغذ دیواری تهیه شده، دارای یك پوشش شفاف هوشمند و یك قاب از جنس بلوط است و در پشت آن یك قاب حاوی تجهیزات الكترونیكی به منظور دریافت پیش بینی وضعیت آب و هوا نصب شده است.
یك جوهر هوشمند حساس به گرما و سرما باز برای نمایش نمادهای مربوط به وضعیت آب و هوا در این پوستر در نظر گرفته شده است.
پوستر مورد اشاره دارای چهار نماد خورشید، ابر و برف و باران است و بسته به وضعیت آب و هوا یكی از آنها را به نمایش درمی آورد. به روزرسانی اطلاعات این پوستر بوسیله اینترنت یا وای – فای در طول روز صورت می گیرد و بسته به وضعیت آب و هوا یكی از این چهار نماد روشن می شود.
وزن این پوستر دیواری ۱.۶ كیلوگرم بوده و باید به برق وصل شود. البته جوهر هوشمند محصول مذكور در اتاقی كه گرم تر از ۲۹ درجه سانتیگراد باشد به درستی عمل نمی نماید. قیمت این پوستر ۱۳۷ دلار است.

1397/11/16
15:35:06
5.0 / 5
1359
تگهای خبر: اینترنت , شركت , محصول , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک