URLمدیر شركت ویرجین گالاكتیك امسال به فضا می رود

مدیر شركت ویرجین گالاكتیك امسال به فضا می رود

كوتاه كننده لینك: ریچارد برانسون مدیر شركت ویرجین گالاكتیك مشغول تمرین های شدید می باشد تا اواسط امسال به فضا سفر كند.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از دیلی میل، «ریچارد برانسون» مدیر شركت «ویرجین گالاكتیك» امیدوار است در اواسط سال جاری میلادی به فضا سفر كند.
این مدیر ۶۹ ساله به شدت مشغول تمرین برای این ماموریت است و در مصاحبه ای با یك شبكه خبری اظهار داشت: می خواهم هنگام سفر به فضا شرایط بدنی یك فرد ۳۰ساله را داشته باشم.
او همین طور در این مصاحبه اعلام نمود شركتش مشغول نهایی سازی برنامه ریزی ها برای انتقال به یك بندر فضایی در ایالت نیومكزیك است. پروازهای فضایی شركت در این مقر فضایی صورت خواهد گرفت.
او در این مصاحبه اظهار داشت: امیدوارم در اواسط امسال خودم به فضا بروم. چند هفته دیگر یك پرواز آزمایشی انجام می دهیم. سپس آن باز دو پرواز آزمایشی دیگر صورت خواهد گرفت. در نهایت سپس تكمیل این پروازهای آزمایشی به ایالت نیومكزیك می رویم كه در آنجا یك بندر فضایی داریم.
گزارش های جدید نشان داده است در حالیكه این شركت مشغول آماده سازی برنامه های خود است در اوایل ماه جاری حدود ۴۰ كارمند خودرا اخراج كرده است.

1397/11/06
23:53:08
5.0 / 5
1363
تگهای خبر: آزمایش , شبكه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک